Solange Knowles na imprezie Mulberry

Młodsza siostra Beyonce pojawiła się na urodzinowym evencie brytyjskiej marki Mulberry.

Solange Knowles od niedawna stara się zmienić status siostry "najpiękniejszej kobiety w show-biznesie". Gwiazda próbowała swoich sił w filmie, muzyce oraz modelingu, ale wszelkie próby doścignięcia Beyonce kończyły się niepowodzeniem.

Piosenkarka jest również częstym gościem na nowojorskich pokazach mody i nie ukrywa, że lubi obracać się w znamienitym towarzystwie. Solange prezentowała się tam w wielu odsłonach, jednak nam najbardziej przypadła do gustu ta z czterdziestych urodzin marki Mulberry.

Knowles miała na sobie (jak zwykle) oryginalną sukienkę Mary Katrantzou . Ubrania tej greckiej projektantki chętnie promują inne gwiazdy, m.in. Keira Knightley , Karolina Kurkova czy Anna Dello Russo. Solange zdecydowała się też na złote koturny Rodarte i skórzaną torbę "Fox Lock"(oczywiście) Mulberry ! Na głowie zagościła ulubiona fryzura dziewczyny, czyli olbrzymie afro rodem z lat 70 . Artystka znana jest ze swojego "kosmicznego" stylu i podkreślania egzotycznych korzeni. Cieszymy się, że jest im wierna i... nie kopiuje starszej siostry.

Ocena Luli: 10/10

Która z sióstr Knowles ma ciekawszy styl?
Więcej o: