Kim Kardashian w Dubaju

Możemy myśleć o niej i o jej karierze, co tylko chcemy. Jednak trzeba przyznać, że z miesiąca na miesiąc Kim Kardashian wygląda coraz lepiej. Tym razem zadawała szyku w Dubaju.

Kim Kardashian w wersji klasycznej - to coraz częstszy obrazek. Od jakiegoś czasu amerykańska celebrytka wybiera tylko proste, kobiece fasony blisko ciała, rzeczy najlepszych marek, które zestawia z luksusowymi dodatkami. Owszem, gołym okiem widać, że Kardashian ma na sobie majątek, a jednak jej stylizacja nie jest pozbawiona smaku.

Kim przebywa obecnie w Dubaju, gdzie prezentuje się naprawdę świetnie. Jej zdjęcia w prostym biało-czarnym zestawie wywarły na nas duże wrażenie. Kardashian nawet w prostej stylizacji wygląda nad wyraz seksownie i, jak widać, bardzo szykownie. Białą kopertową koszulę wpuszczoną w czarne spodnie z wysokim stanem od Stelli McCartney Kim nosi z klasą godną największych hollywoodzkich diw. Skórzana torba "Birkin" jest idealnym uzupełnieniem tego stroju, tak jak szpilki w tzw. panterkę od Christiana Louboutina - odejmują całości nadmiernej powagi. A tak na marginesie, lamparcie cętki to też ulubiony wzór sióstr Kardashian - wystarczy zajrzeć do lookbooka ich kolekcji.

Sumując, Kim wygląda jak zamożna bizneswoman prosto z nowojorskiego Manhattanu. I w jakimś sensie rzeczywiście nią jest - ostatnio sprzedała zdjęcia z własnego ślubu za taką cenę, że już teraz naprawdę nic nie musi.

Więcej o: