FashionPhilosophy Showroom - szczegóły!

Podczas październikowej edycji FashionPhilosophy Showroom nabierze zupełnie innego wymiaru. Będzie to największa i najbardziej różnorodna edycja do tej pory - organizatorzy przewidują ponad 120 stoisk. Jednym z patronów medialnych jest Gazeta Wyborcza.

Co znajdziemy w tym roku w Showroomie?

Kolekcje uznanych designerów oraz debiutantów, a także stoiska uczestników projektu Re-Act Fashion zobaczymy w Showroomie.Kolejna strefa to stoiska firm i marek, oferujących kolekcje w większych seriach a także wzory w edycjach limitowanych. Oddzielną strefę zaplanowano dla mody Vintage.

Gdzie?

Showroom będzie się znajdował na terenie miasteczka Fashion Week w Księży Młyn, ul. Tymienieckiego 22/24 .

Wstęp:

Specjalne zaproszenia, bilety i karnety do Strefy Showroom/Young Fashion Photographers Now, uwzględniający udział w Fashion Film Festival.

Więcej informacji na temat Fashion Week Poland znajdziecie TUTAJ