Anne Hathaway w sukience Valentino

Anne Hathaway pojawiła się na gali Fundacji Księżnej Grace , organizowanej przez żonę księcia Alberta z Monako, Charlene Wittstock. Choć Hathaway nie chciała przyćmić gospodyni imprezy, sama też wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Skromność popłaca, o czym przekonała się Anne Hathaway . Na galę organizowaną przez księżną Monako, Charlene , wybrała stylizację w delikatnym, srebrzystym kolorze, która pięknie podkreśliła jej dziewczęcą urodę.

Ta wspaniała suknia to dzieło Valentino (kolekcja Haute Couture 2011 ). Srebrne zdobienie sukienki działa jak najlepsza biżuteria. By kreacja nie była zbyt strojna i nie przytłoczyła stylizacji, ma długie rękawy i dekolt pod samą szyję. Dlatego o żadnej tandecie nie ma nawet mowy - jest ślicznie!

Hathaway trafnie wybrała fryzurę - niezobowiązujący, dziewczęcy kucyk nadał lookowi lekkości. Długą, smukłą szyję aktorki podkreśliły zaś wiszące kolczyki idealnie pasujące do sukienki. Plus dajemy też za czerwoną szminkę, która ożywiła stylizację.

Ocena Luli: 8/10

Jest jedno "ale" - naszym zdaniem do kreacji Valentino bardziej niż satynowe szpilki (od Christiana Louboutina ) pasują stylowe baletki (takie, jakie ma na sobie modelka na wybiegu).

Valentino Haute Couture 2011Valentino Haute Couture 2011 East News

Więcej zdjęć Anne Hathaway w naszej GALERII

Zobacz też:

Księżna Charlene jak Marion Cotillard

Więcej o: