Lady Gaga cała w Chanel

Oto jak wygląda elegancja prosto od Chanel w połączeniu z szaleństwem Lady Gagi - jesteśmy na tak!

Chanel w wersji ekstremalnej - chciałoby się powiedzieć. Mamy tu wspaniałą suknię, torebkę, biżuterię i ozdobę do włosów, a wszystko projektu Karla Lagerfelda .

W takim wydaniu Lady Gaga pojawiła się na uroczystym otwarciu poświęconej jej wystawy w Barneys New York . Całe piętro sklepu zostało poświęcone artystce i mogła je ona samodzielnie zaaranżować. Był jeden warunek - ma być w stylu Świąt Bożego Narodzenia. W dekoracji piętra gwiazdę wspomógł jej stylista, Nicola Formichetti . Poza niesamowitym wystrojem na piętrze znalazły się też produkty do kupienia, a wśród nich biżuteria, kosmetyki, zabawki, niesamowite słodycze i oryginalne nakrycia głowy. Oczywiście, wszystko sygnowane pseudonimem artystki.

Na tak wielkim wydarzeniu Gaga postanowiła zaprezentować się w równie wielkim stylu. Znów zaskoczyła i znów była to pozytywna niespodzianka. We wspaniałej sukni Chanel piosenkarka wyglądała niesamowicie.

Suknia o prawdziwie wiktoriańskim fasonie została stworzona specjalnie dla niej przez Karla Lagerfelda . Dla zainteresowanych szkic:

Szkic sukni Karla Lagerfelda dla Lady GagiSzkic sukni Karla Lagerfelda dla Lady Gagi Karl Lagerfeld/CHANEL

Zagraniczne media są zgodne - była fantastyczna i...olbrzymia. Chodzi oczywiście o jej rozkloszowany dół. Lady Gaga dobrała do niej perły Chanel oraz torebkę z czarną kamelią (charakterystycznym motywem tego domu mody). Biała kamelia znalazła się zaś na głowie gwiazdy - cieszymy się, że opaska (albo tzw. fascynator, jak kto woli) nie zdominowała stylizacji. Look Lady Gaga zwieńczyła czarnymi rękawiczkami i ciemnymi okularami.

Artystkę porównywano do Królowej Śniegu lub anioła, jednak naszym zdaniem wyglądała po prostu jak ucieleśnienie snu Karla Lagerfelda - oryginalnie, spektakularnie i od stóp do głów w dziełach Chanel.

Ocena Luli: 10/10

Naszym zdaniem ta stylizacja po prostu zapiera dech i jeszcze długo nic jej nie pobije. Dziesiątkę przyznajemy za sam pomysł, za wykonania oraz fantastyczne połączenie wyrafinowanej elegancji Chanel z nieokiełznanym szaleństwem Lady Gagi . Chcielibyśmy, by gwiazda częściej współpracowała z Lagerfeldem, bo efekty tej współpracy zawsze robią (dobre) wrażenie:

Lady Gaga w kreacji Chanel w Tajwanie

Więcej zdjęć Lady Gagi znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: