Karolina Kurkova w kreacji Tommiego Hilfigera

Bardzo spodobała nam się Karolina Kurkova w żółtym kombinezonie z najnowszej kolekcji Tommiego Hilfigera. W takim wydaniu modelka pojawiła się na otwarciu kolejnego butiku projektanta, tym razem w Hamburgu.

To nie jest ani bezpieczny kolor, ani bezpieczny fason, jednak z urodą i figurą modelki Karoliny Kurkovej nie mogło być wpadki. W kombinezonie Tommiego Hilfigera Kurkova wyglądała z jednej strony zabawnie i na luzie, a z drugiej bardzo stylowo i, co najważniejsze, po prostu ładnie.

Żółty kombinezon z granatowymi wstawkami pochodzi z ostatniej, wiosenno-letniej kolekcji Hilfigera, inspirowanej latami 60-tymi i sztuką pop art. A jednak stylizacja przywodzi na myśl przede wszystkim...lata 80'.

Karolina świetnie zestawiła kombinezon z czarnymi klasycznymi szpilkami - dzięki temu nie wygląda on jak przebranie i nie zaburza proporcji. Naszym zdaniem idealnym wyborem była też czerwona szminka - nadała stylizacji kobiecego, seksownego i ponadczasowego wymiaru. Niestety, zagraniczne media, w tym "InStyle" , krytykują wybór pomadki.

Ocena Luli: 10/10

Nam w looku Kurkovej podoba się absolutnie wszystko. A wam?

Więcej zdjęć modelki w naszej GALERII

Więcej o: