Ola Kisio na rozdaniu Róż Gali

Podczas wręczenia Róż Gali Ola Kisio zaprezentowała się na światowym poziomie. W takiej stylizacji spokojnie mogłaby wystąpić na czerwonym dywanie w Nowym Jorku, czy Cannes - jesteśmy zachwyceni!

Na imprezie Róże Gali pojawiło się naprawdę wiele gwiazd, ale tylko jedna zrobiła olbrzymie wrażenie - mowa o Oli Kisio . Aktorka pięknie podkreśliła swoją zmysłową figurę, wybrała twarzowy kolor i efektowny fason oraz postawiła na iście hollywoodzką fryzurę.

Kreacja, jaką założyła Kisio, to projekt duetu BohoBoco . Jak widać, połączenie bawełny i jedwabiu prezentuje się szykownie, ale nie przesadnie elegancko. Jest też bardzo stylowe. Przy okazji okazało się, że szary to idealny kolor dla aktorki i radzimy, by była mu wierna.

Świetnym akcentem kolorystycznym była intensywna szminka w kolorze ciepłej czerwieni, która dodała stylizacji energii (taki trik wykorzystuje często Angelina Jolie). Makijaż i fryzura w stylu glamour sprawiły, że Ola dorównała takim gwiazdom, jak Eva Mendes czy Jennifer Lopez i spokojnie mogłaby wystąpić u ich boku na czerwonym dywanie. Podoba nam się też zestawienie subtelnej szarości ze złotobrązową kopertówką.

Ocena Luli: 8/10

Rozczarowuje natomiast dobór biżuterii - jest nieco zbyt casualowa. Tymczasem efekt glamour spotęgowałyby srebrne, wiszące kolczyki i bransoletki, na przykład marki Chopard, z drobnymi diamencikami. Ale czy w Polsce w ogóle byłaby szansa na Chopard...?

Więcej zdjęć Oli Kisio w naszej GALERII

Więcej o: