Diane Kruger w sukni Emilio Pucci

Diane Kruger zachwycała w sukni Emilio Pucci na wielkim balu UNICEF'u. Jej stylizacja była bezkonkurencyjna, choć ujawniła pewną przykrą prawdę - Kruger jest przeraźliwie chuda!

Suknia, w jakiej aktorka Diane Kruger wystąpiła na wczorajszym balu UNICEF'u w Los Angeles, mogłaby spokojnie trafić na naszą listę najpiękniejszych kreacji domu mody Emilio Pucci . Tworzący dla marki Peter Dundas znów się postarał i udowodnił, że jest jednym z najlepszych projektantów na świecie.

Kruger nie miała konkurencji - jej czarna, półprzezroczysta suknia z szyfonu i koronki z ostatniej kolekcji Pucci (wiosna/lato 2012) prezentowała się zjawiskowo, a seksapilu całości dodały czerwone satynowe szpilki (korespondowały z manicurem).

Bardzo podobała nam się też stylowa fryzura, czyli luźny kucyk, na jaką zdecydowała się gwiazda. Zdaje się, że aktorka złagodziła też szampański odcień blondu lekko go przygaszając, co dało bardzo naturalny efekt.

Ocena Luli: 8/10

Mamy jedno, za to całkiem duże, ale. Gdy Diane Kruger pozowała bokiem, rzucało się w oczy, jak bardzo jest wychudzona.

Diane KrugerDiane Kruger being-glamorous.blogspot.com

Widać jej żebra, a ręce i ramiona też budzą skojarzenia z dziećmi z Etiopii. Czyżby coś było nie tak? A może to Hollywood wywiera aż taką presję? Nie sądzicie, że Kruger powinna ważyć co najmniej pięć kilo więcej?

Zdjęcia gwiazdy z balu UNICEF'u znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: