Dodatkowe atrakcje dla uczestników konferencji

Biorąc udział w konferencji masz szansę na atrakcyjne zniżki.

10% rabatu na nową kolekcję dla wszystkich uczestniczek Fashion Blogger Fest w dniu konferencji.

Testing Bar, prezentacje produktów, próbki, konkurs i rabat! Więcej szczegółów >>

Rabat 15% na cały nasz asortyment dla wszystkich uczestników konferencji do wykorzystania do końca października br. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Płyta z ofertą na sezon jesień-zima dla każdego uczestnika Fashion Blogger Fest.

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają kupony o wartości 25 PLN, do realizacji przy zakupach o wartości za minimum 100 PLN. Bon ważny do 31.12.2012r. Nie łączy się z innymi promocjami.

20% rabatu dla uczestników konferencji na zakupy w sklepie Cubus. Oferta ważna tylko w dniu 08.09.2012, za okazaniem identyfikatora z konferencji. Rabat nie łączy się z promocjami.

20% rabatu na nową kolekcję w sklepie F&F Store dla uczestników konferencji Fashion Blogger Fest. Oferta ważna w dniach 8-9.09.2012, za okazaniem identyfikatora z konferencji. Dodatkowo, dla pierwszych 50 uczestników dokonujących zakupów w sklepie przygotowaliśmy specjalne upominki!

20% rabatu na 4 lekcje tańca z oferty zajęć regularnych dla uczestników Fashion Blogger Fest. Uczestnicy otrzymają kupony rabatowe do realizacji do dnia 31 października 2012 r.

Więcej o: