KAZAR Design Projekt, czyli wariacja na temat kobiecego czółenka

Nietuzinkowe pomysły, kreatywne podejście, a także praktyczne i użytkowe projekty. Tym kierowało się jury podczas wyboru półfinalistów konkursu.

"Zależało nam na projektach, które charakterem wpisują się w styl HIGH HEELS, HIGH FASHION, czyli butów, które z powodzeniem mogłyby się znaleźć na wybiegach światowych stolic mody. Uczestnicy I edycji Kazar Design Project zaskoczyli nas dużą różnorodnością prac, profesjonalnym podejściem do projektowania oraz sięganiem po oryginalne, ciekawe inspiracje np.: sztuka impresjonistów, motywy zwierzęce i roślinne, konstrukcje inspirowane miejską architekturą..." mówi Małgorzata Olszewska .

Do półfinału jury, w skład którego weszli: Łukasz Jemioł, Joanna Sokołowska - Pronobis (Fashion Designer Awards), Małgorzata Olszewska (Kazar Footwear) oraz Natalia Skrzypska (Kazar Footwear), zakwalifikowało się 10 osób :

1) Cichoń Klaudia

2) Dobrowolski Igor

3) Jakimiak Mariusz

4) Jakuszko Alkesandra

5) Kaczmarek Izabela

6) Malczewska Aleksandra

7) Ostapowicz Katarzyna

8) Pasiut Angelika

9) Rajkowska Adrianna

10) Rehlich Sabina.

Przypomnijmy, że zwycięzca Kazar Design Project pojedzie na kurs Introduction to Footwear Design na prestiżowej uczelni London College of Fashion.

20 kwietnia podczas półfinału w Złotych Tarasach poznamy finalistów, których projekty zostaną zaprezentowane podczas Gali finałowej FDA 2013.

Więcej o: