Kreujemy mapę najciekawszych miejsc w Polsce! W jury Łukasz Jemioł

1 maja ruszyła kampania Kreujemy miasto, w ramach której powstanie pierwsza w Polsce interaktywna mapa ciekawych, miejskich lokalizacji. Zdjęcia z opisami interesujących miejsc można dodawać na stronie www.kreujemymiasto.pl. Akcja potrwa do 30 czerwca. W jury konkursu zasiądzie min. projektant mody Łukasz Jemioł.

Udział w projekcie Kreujemy Miasto jest bezpłatny. Każdy użytkownik może wskazać nieograniczoną liczbę lokalizacji, które wyróżniają się jego zdaniem pod względem architektury

i dobrego wzornictwa. Projekt ma także na celu promowanie miejsc z wyjątkową historią i odbywającymi się w nich wydarzeniami.

Jury wybierze najlepsze rekomendacje

Użytkownicy www.kreujemymiasto.pl będą mogli głosować na najlepsze propozycje miejsc. Spośród dziesięciu rekomendacji, które uzyskają największą liczbę głosów, jury w którym zasiądą: Agnieszka Ścibior, redaktor naczelna VIVA Moda, Łukasz Jemioł, projektant i Agata Cichowicz (HTC) wybierze jedną zwycięską lokalizację oraz dwie wyróżnione. Autor zwycięskiej rekomendacji otrzyma najnowszy smartfon HTC One i profesjonalną sesję fotograficzną. Na osoby, których zgłoszenia zostaną wyróżnione, czekają telefony HTC One.

Kreujemy Miasto to chęć wprowadzenia w życie dobrze znanej zasady 'podaj dalej'. Wyjątkowe miejsca wymagają dobrej promocji. A nie ma lepszego narzędzia niż rekomendacje różnych osób, dlatego też, ideą projektu jest jego maksymalna otwartość. Lokalizacje dodawać do mapy może praktycznie każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy marki telefonu jakiego używa. Wystarczy mieć pomysł na ciekawe miejsce i pokazać je na stronie akcji za pomocą zdjęcia lub filmu. - mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC Polska.

HTC i Wallpaper wspólnie na rzecz designu

Akcja Kreujemy miasto została zainspirowana współpracą, jaką w tym roku firma HTC nawiązała z magazynem Wallpaper. Pod koniec kwietnia premierę miała aplikacja pokazująca wyjątkowe lokalizacje na mapie trzech stolic wzornictwa - Nowego Jorku, Mediolanu i Honk-Kongu. Za wybór i prezentację miejsc w aplikacji HTC Global Design Tours odpowiadają czołowi projektanci, w gronie których znaleźli się m.in. Rossana Orlandi, mistrzyni współczesnego designu, właścicielka showroomu i galerii Spazio Rossana Orlandi. W Polsce poszliśmy o krok dalej - zainicjowaliśmy akcję, która pokaże, że Polska pełna jest miejsc wartych odwiedzenia . Zapraszamy na stronę www.kreujemymiasto.pl - dodaje Agata Cichowicz.

Rekomendacja miejsca na www.kreujemymiasto.pl w 3 krokach:

1. Zaloguj się za pomocą konta www.facebook.com lub załóż konto w serwisie www.kreujemymiasto.pl

2. Dodaj zdjęcie lub film:

Sposób 1. W menu "Konkurs" wybierz opcję "Dodaj zdjęcie lub film"

Sposób 2. Na stronie galerii kliknij "Dodaj zdjęcie lub film"

3. Na stronie dodawania zdjęć i filmów wybierz plik ze zdjęciem lub podaj link do filmu, wprowadź krótki opis, wskaż lokalizację na mapie, potwierdź że zapoznałeś się regulaminem i naciśnij przycisk "Wyślij".

Kreujemy miastoKreujemy miasto Materiały prasowe Materiały prasowe

Więcej o: