Joanna Krupa przez jeden dzień będzie redaktor naczelną Lula.pl! Co dokładnie będzie się działo? Dowiedz się!

We wtorek, 23 lipca, nasz serwis Lula.pl będzie należał do Joanny Krupy!

To już oficjalne: piękna Joanna Krupa obejmie dziś rządy w Luli, stając się na jeden dzień naszą redaktor naczelną .

Czego można się spodziewać?

W redakcji modelka pojawi się po południu, by wziąć udział w kolegium, podczas którego omówimy propozycje tematów, jakie jej zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Joanna pomoże nam dobrać odpowiednie przykłady i zdjęcia, dorzuci swoje komentarze i porady, a na koniec zatwierdzi całość.

Ale... to nie wszystko!

Joanna odpowie także na wasze pytania , które możecie umieszczać w komentarzach pod tekstem oraz na naszym fanpage'u na Facebooku . Wybierzemy z nich 10 najciekawszych i zaprezentujemy je Joannie. Odpowie na nie na łamach Lula.pl .

Krupa wybierze się również na lunch z redakcją oraz udzieli ekskluzywnego wywiadu dla naszego programu " Kobiecym Okiem " . Aha, już byśmy zapomniały - oczywiście otoczy nas też aurą hollywoodzkiego glamouru !

Joanna Krupa naczelną lula.plJoanna Krupa naczelną lula.pl Joanna Krupa dla Lula.pl Joanna Krupa dla Lula.pl

A tutaj krótka wiadomość dla was od Joanny Krupy:

Drogie czytelniczki i drodzy czytelnicy! Spotkam się z wami już we wtorek, kiedy to przez jeden dzień będę Redaktor Naczelną serwisu modowego Lula.pl. Tego dnia znajdziecie w serwisie teksty, jakie powstały pod moim okiem i według moich pomysłów, a w nich moje osobiste komentarze i różne porady. Odpowiem też na wasze pytania, a na fanpage'u Lula.pl będziecie mogli obejrzeć zdjęcia prosto z redakcji. A więc... see you soon!

Zaglądajcie więc do nas cały dzień - będzie się działo!

Więcej o: