Joanna Krupa naczelną Lula.pl - było hipnotajzin! Mamy odpowiedzi na Wasze pytania i dużo zdjęć

To był gorący dzień w redakcji Lula.pl. Na jeden dzień naszą naczelną została Joanna Krupa. Pomogła nam ułożyć grafik tekstów, komentowała wybory i zdjęcia, a na koniec odpowiedziała na pytania naszych Czytelniczek. Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się jak wyglądał nasz dzień z Joanną!

Jak będzie wyglądać? (bosko) Czy spodobają jej się teksty? (jasne) Co powie o futrach - jesiennym trendzie, o którym pisać miała dziś Magda? (nie nosi nawet sztucznych) - zastanawiałyśmy się od rana. Kiedy Joanna pojawiła się w redakcji, oczywiście ściągnęła na siebie uwagę całego piętra. Po pierwszej fali ekscytacji, z aktualizacją tablic na Facebooku włącznie, przeszłyśmy na taras, gdzie odbyło się kolegium redakcyjne.

Na kolegiach wymyślamy zwykle o czym będziemy dla Was pisać przez cały tydzień i doradzamy sobie przy bardziej wymagających tematach. Tym razem koordynatorką pracy całej naszej redakcji została Joanna Krupa .

Na początek zaproponowała tematy, które chciałaby zobaczyć tego dnia na Lula.pl. Jak przystało na gwiazdę z Miami, skupiła się przede wszystkim na plażowych trendach - jakie dodatki najlepiej wyglądają na plaży oraz jaki kostium wybrać, by pasował do naszej figury.

Joanna opowiada o swojej wizji - tak będzie wyglądać Lula.pl... Joanna opowiada o swojej wizji - tak będzie wyglądać Lula.pl...  AP Fot. AP

Jak sama Joanna prezentuje się nad oceanem? - Do niedawna mieszkaliśmy z Romkiem [Romain Zago, mąż Joanny - przyp. red.] bezpośrednio przy plaży. Kiedy tylko wychodziłam na dwór, musiałam się liczyć z tym, że czekają na mnie paparazzi. Dlatego nawet nad wodą nosiłam make-up , starałam się po prostu dobrze wyglądać. Teraz, po przeprowadzce w inną okolicę, w końcu mam odrobinę spokoju. Kiedy nie chce mi się malować, zakładam po prostu ciemne okulary, związuję włosy w kok i wychodzę - tłumaczy.

Zdecydowanie jednak najbardziej interesowały was sprawy wyglądu i prywatnego życia Joanny, szczególnie po niedawnym ślubie . Nasza naczelna nie wymigiwała się od żadnej odpowiedzi! Hubert zapytał na naszym profilu na Facebooku o to, ile operacji plastycznych przeszła Joanna. - Jedną - powiększyłam sobie biust - bez skrępowania odpowiedziała gwiazda.

Joanna KrupaJoanna Krupa AP AP

Na pytania o to, jak zachowuje piękną sylwetkę, na początku tylko się zaśmiała, mówiąc, że wcale nie ma idealnej sylwetki. Szybko jednak przyznała, że ćwiczy 2-4 razy w tygodniu.

- Chodzę tylko na zajęcia w grupach, bo nie lubię ćwiczyć i pewnie trudno byłoby mi się zmotywować do samodzielnego wykonywania ćwiczeń. Próbowałam parę razy, ale zwykle kończyło się na tym, że po 5 minutach uznawałam, że jestem zmęczona i dawałam sobie spokój - mówi.

Nie zapomniałyśmy też zapytać o plany dotyczące powiększenia rodziny . - Romek chciałby tego pewnie szybciej niż ja! Za rok lub dwa pewnie zaczniemy o tym myśleć, bo na pewno kiedyś chcielibyśmy mieć dzieci. Obecnie myślę nad zamrożeniem swoich jajeczek , bo moja koleżanka przeszła trudną i długą drogę do macierzyństwa i chciałabym uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości - zwierzyła się Joanna.

Praca wre! Biegamy, pytamy i oczywiście piszemy. Każda z nas chciała o coś zapytać wyjątkowego gościaPraca wre! Biegamy, pytamy i oczywiście piszemy. Każda z nas chciała o coś zapytać wyjątkowego gościa AP AP

Wiele z was zastanawia się też pewnie, jak takie osoby jak nasza naczelna radzą sobie z krytyką, szczególnie w komentarzach internautów. - Oczywiście, że jest mi przykro kiedy to czytam , ale przede wszystkim żal mi osób, którym chce się tracić czas na siedzenie przed komputerem i pisanie o mnie niemiłych rzeczy. W Polsce spotykam się ze znacznie większą ilością krytyki niż w Stanach. Szczególnie dziwi to moją mamę - wyjechałam z Polski mając 5 lat i mogłabym nigdy tu nie wracać. Ja jednak przyjeżdżam, a w wywiadach podkreślam to, że jestem dumna z mojego pochodzenia - tłumaczy Joanna.

Przy okazji, wspomniała komentarze dotyczące jej ślubnej fryzury . - Po ślubie ludzie pisali często, że moje włosy były tego dnia nudne i nijakie. Na mnie nie zrobiło to większego wrażenia, ale mój fryzjer, który na co dzień zajmuje się moimi włosami, był załamany ! Stwierdził, że widocznie powinien zmienić branżę, skoro nie potrafił wykonać mi fajnej ślubnej fryzury. Na szczęście udało mi się go przekonać, żeby się tak nie przejmował - śmieje się Joanna.

Joanna przygląda się na tablecie efektom naszej pracyJoanna przygląda się na tablecie efektom naszej pracy AP AP

Na koniec mamy coś dla Beaty , którą bardzo interesowało, jaki jest Jensen Ackles , były chłopak Joanny. - Miły, cudowny, wspaniały, ale niestety nie dla mnie. Potrzebuję kogoś, kto jest mi oddany i ma w sobie dużo energii. Jensen wolał gry komputerowe i kolegów, zamiast poświęcania mi całego swojego czasu! (śmiech) Wciąż jednak uważam, że jest wspaniałym facetem - odpowiedziała nasza naczelna.

Polecamy materiały, które powstały pod okiem Joanny:

Jak dbać o skórę i włosy w sezonie wakacyjnym?

Lekkie przekąski na upalny dzień, czyli Joanna Krupa zdradza swoje ulubione smaki

21 sukienek koktajlowych wybranych przez Joannę Krupę

Trendy na jesień- zima 2013/ 2014. Joanna Krupa wybiera, w czym chciałaby chodzić!

Co założyć na plażę do kostiumu? Przegląd najciekawszych i najmodniejszych plażowych dodatków

Co sądzicie o Joannie Krupie jako naszej naczelnej? Dała radę? Znalazłyście dziś na Luli coś dla siebie?

Więcej o: