"Gotyk Polski", czyli wystawa polskich projektantów. Co działo się na wernisażu?

Rodzima moda po 1989 roku doczekała się już pierwszych podsumowań zbiorowych. Jednym z nich była zeszłoroczna wystawa Szafa Polska w galerii Dizajn - BWA Wrocław. Kolejnym krokiem jest próba bardziej szczegółowego opisu tej dziedziny wzornictwa.

Wystawa Gotyk Polski próbuje odnaleźć nie tylko kierunek w rodzimym projektowaniu ubioru, ale i język jego opisu. Podczas wernisażu, które miało miejsce 14 marca w Galerii Dizajn BWA we Wrocławiu, swoje prace wystawili twórcy jak Maldoror, oluhi, Paulina Plizga i Sylwia Rochala.

Zajrzycie do naszej  GALERII.  Znajdziecie tam obszerną fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia. Sądząc po zdjęciach, wernisaż spotkał się z naprawdę dużym zainteresowaniem. Dodajmy, ze wystawę można zobaczyć do 30 kwietnia, a więc gdybyście byli we Wrocławiu, zapraszamy!

Rodzima moda po 1989 roku doczekała się już pierwszych podsumowań zbiorowych. Jednym z nich była zeszłoroczna wystawa S zafa Polska w galerii Dizajn - BWA Wrocław. Kolejnym krokiem jest próba bardziej szczegółowego opisu tej dziedziny wzornictwa.

Wystawa Gotyk Polski próbuje odnaleźć nie tylko kierunek w rodzimym projektowaniu ubioru, ale i język jego opisu. Podczas wernisażu, które miało miejsce 14 marca w Galerii Dizajn BWA we Wrocławiu , swoje prace wystawili twórcy jak Maldoror, oluhi, Paulina Plizga i Sylwia Rochala.

Zajrzycie do naszej   GALERII. Znajdziecie tam obszerną fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia. Sądząc po zdjęciach, wernisaż spotkał się z naprawdę dużym zainteresowaniem. Dodajmy, ze wystawę można zobaczyć do 30 kwietnia, a więc gdybyście byli we Wrocławiu, zapraszamy!

Więcej o: