Cara Delevingne ZNOWU (!) w dwuznacznej sytuacji... ale tym razem nie z Michelle Rodriguez!

Ostatnio o Carze Delevingne głośno jest za sprawą jej biseksualnego romansu ze starszą amerykańską aktorką. W mediach spekuluje się, czy uczucie, które połączyło obie gwiazdy nie jest czasem wykreowane przez speców od wizerunku. Dziewczyny robią co mogą, by podgrzać wokół siebie atmosferę. Bywają na meczach koszykówki, gdzie nie szczędzą sobie czułości, ostatnio były też na wspólnych wakacjach w Meksyku ( tam również nie umknęły uwadze paparazzich).

east newseast news east news east news

east newseast news east news east news

Tym razem Cara Delevingne została przyłapana w dwuznacznej ale na planie zdjęciowym! Modelka po raz  kolejny wzięła udział w kampanii kosmtyków Yves Saint Laurent. Na wiosnę 2014 reklamuje pomadki i róże w świeżych, pastelowych kolorach z linii Baby Doll. Przed obiektywem aparatu Carze towarzyszy Ondria Hardin, która jednoznacznie zmierza do pocałunku z Delevingne.

Czy dziewczyny są dla was przekonując

Tym razem Cara Delevingne została przyłapana w dwuznacznej ale na planie zdjęciowym! Modelka po raz kolejny wzięła udział w kampanii kosmtyków Yves Saint Laurent . Na wiosnę 2014 reklamuje pomadki i róże w świeżych, pastelowych kolorach z linii Baby Doll . Przed obiektywem aparatu Carze towarzyszy Ondria Hardin , która jednoznacznie zmierza do pocałunku z Delevingne .

Czy dziewczyny są dla was przekonujące?

mat.prasowemat.prasowe mat.prasowe mat.prasowe

Więcej o: