Lato w stylu retro!

Sezon wakacyjny w pełni, pogoda w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza, a to sprzyja noszeniu okularów przeciwsłonecznych. Jeżeli chcesz wyglądać modnie, powinnaś pomyśleć o oprawkach w stylu retro!

Nawet najlepszy zestaw bez ciekawych dodatków nie będzie kompletny. W tym roku światowi projektanci bardzo mocno postawili w swoich kolekcjach na pastelowe kolory . Wśród nich znalazł się między innymi delikatny błękit, dlatego dziś chciałam pokazać Ci jak możesz wykorzystać go w swojej letniej stylizacji. Warto żebyś pomyślała o jednym, maksymalnie dwóch mocniejszych dodatkach, które zwrócą uwagę. Ja zdecydowałam się na neonowe sandałki, które podkreślają w ciekawy sposób opaleniznę oraz metaliczną kopertówkę. Przy takich dodatkach najlepiej, aby nasze okulary były delikatne i kobiece, dzięki czemu wraz z sukienką będą stanowiły równowagę dla wcześniej wymienionych mocnych akcentów.

Kolorem, który idealnie komponuje się z błękitem jest biel. To doskonała wiadomość, ponieważ najmodniejsze oprawki tego sezonu są właśnie w białym kolorze, a swoją stylistyką nawiązują do lat 50-tych i 60-tych . Wydłużone oprawki, często ozdobione cyrkoniami są charakterystyczne dla modeli z tamtych lat. Jeżeli chcesz być na czasie, a przy tym lubisz być sexi powinnaś zainteresować się okularami w tym stylu. Pastele + retro oprawki to must have tego lata!

Okulary w stylu retro wybrane przez Charlize, możecie zobaczyć w naszej GALERII>>

Sezon wakacyjny w pełni, pogoda w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza, a to sprzyja noszeniu okularów przeciwsłonecznych. Jeżeli chcesz wyglądać modnie, powinnaś pomyśleć o oprawkach w stylu retro!

Nawet najlepszy zestaw bez ciekawych dodatków nie będzie kompletny. W tym roku światowi projektanci bardzo mocno postawili w swoich kolekcjach na pastelowe kolory. Wśród nich znalazł się między innymi delikatny błękit, dlatego dziś chciałam pokazać Ci jak możesz wykorzystać go w swojej letniej stylizacji. Warto żebyś pomyślała o jednym, maksymalnie dwóch mocniejszych dodatkach, które zwrócą uwagę. Ja zdecydowałam się na neonowe sandałki, które podkreślają w ciekawy sposób opaleniznę oraz metaliczną kopertówkę. Przy takich dodatkach najlepiej, aby nasze okulary były delikatne i kobiece, dzięki czemu wraz z sukienką będą stanowiły równowagę dla wcześniej wymienionyh mocnych akcentów.

Kolorem, który idealnie komponuje się z błękitem jest biel. To doskonała wiadomość, ponieważ najmodniejsze oprawki tego sezonu są właśnie w białym kolorze, a swoją stylistyką nawiązują do lat 50-tych i 60-tych. Wydłużone oprawki, często ozdobione cyrkoniami są charakterystyczne dla modeli z tamtych lat. Jeżeli chcesz być na czasie, a przy tym lubisz być sexi powinnaś zainteresować się okularami w tym stylu. Pastele + retro oprawki to must have tego lata!

Więcej o: