SI-MI - ARE YOU?, czyli najnowsza kampania polskiej marki. Jak wyszło?

W roli głównej wystąpiła piękna i charyzmatyczna Anna Sakowicz.

Modelkę kojarzymy z pierwszej edycji programu Project Runway . Sakowicz dała się tam poznać jako niepokorna i zadziorna dziewczyna. Stąd wcale nas nie dziwi, że to właśnie jej SI-MI zaproponowało współpracę. Modelka idealnie wpisuje się w koncept brandu, który bazuje na dynamicznym, nieco buntowniczym charakterze.

SI-MI to pełen luzu, niewymuszony styl miejskiej ulicy, oparty na wyjątkowym koncepcie braku sezonów i sezonowych kolekcji. Kilkadziesiąt nowości pojawia się w sprzedaży co miesiąc, a większość produktów odszywana jest w krótkich seriach, dzięki czemu w SI-MI nie ma nudy, a ubrania można ze sobą dowolnie zestawiać, w zgodzie ze swoim stylem i nastrojem. Marka daje więc klientowi niezależność oraz wolność - wyboru, stylizacji, wyrażania siebie.

Dziś swoją premierę ma pierwsza kampania SI-MI. Jest bardzo energetycznie!

-Film prezentuje nie tylko nowe produkty i ciekawe stylizacje w charakterystycznym dla nas klimacie grunge oraz boho, ale przede wszystkim oddaje pewien styl bycia.

- mówi Mona Kinal, Dyrektor Kreatywna marki, z którą udało nam się jakiś czas temu przeprowadzić wywiad (możecie przeczytać go tutaj).

Film został zrealizowany przez Piotra Kubiaka , w Studio 65 pracownia fotograficzna. Muzykę do filmu stworzył młody producent z Gdańska, Patrick Branch , zwycięzca muzyczno-modowego konkursu Audioriver z sierpnia tego roku.

-Spośród wszystkich utworów nadesłanych w muzyczno-modowym konkursie Audioriver dla marki SI-MI wybraliśmy energetyczną, tech-house'ową produkcję BOHO Patricka Brancha, gdyż najlepiej oddaje energię, jaka towarzyszy tworzeniu SI-MI. Ponadto naszym celem jest wspieranie młodych talentów, a muzyka wpisana jest w DNA marki.

- powiedziała Mona Kinal.

 

SI-MI ARE YOU?:

Koncept kreatywny: Mona Kinal, Patryk Bułhak

Produkcja: Piotr Kubiak

Modelka: Anna Sakowicz

Make up & Hair: Lidka Winiczenko

Stylizacje: Mona Kinal, Kasia Banach

Muzyka: Patrick Branch - Boho (Original Mix)/ soundcloud.com/patrickbranch

Film zrealizowany w Studio 65 pracownia fotograficzna, ul. Bema 65, Warszawa

Więcej o: