Dziś w Lula.pl gości Joanna Horodyńska. Podziwiamy jej styl i urodę, słuchamy jej porad i ciekawostek ze świata mody oraz plotek z show-biznesu. Dzieje się!

Mikołajkowa akcja specjalna na Lula.pl! Po Przetakiewicz, Krupie, Sieradzkim, Jemiole i Kirschner naszą jednodniową redaktor naczelną została Joanna Horodyńska! Prezentujemy WYJĄTKOWE ZDJĘCIA.

Joanna Horodyńska zjawiła się w redakcji Lula.pl tuż po godz. 12:00. Najpierw przywitała się z nami na górze, na tzw. antresoli, znajdującej się tuż nad Radiem TOK FM oraz obok ROCK FM (tak, tak, codziennie mijamy się na korytarzu z Kubą Wojewódzkim ). Po wymianie uścisków i ciepłych słów, pokazałyśmy Horodyńskiej wasze komentarze odnośnie jej najciekawszych stylizacji>> .

Joanna Horodyńska w redakcji Lula.plJoanna Horodyńska w redakcji Lula.pl Katarzyna Szczerbowska dla Lula.pl Katarzyna Szczerbowska dla Lula.pl

Potem zachwycałyśmy się jej stylową czarną torebką od Chanel - wcześniej żadnej "chanelki" w naszej redakcji nie było ;-)

Lula.pl

Następnie udałyśmy się na tradycyjne kolegium redakcyjne, które tym razem odbywało się pod czujnym okiem naszej nowej jednodniowej naczelnej. Joanna dodawała do naszych tekstów różne ciekawostki, analizowała, co pojawi się w materiałach, no a do tego oczywiście ploteczki, ploteczki... Horodyńska powiedziała nam na przykład, że lepiej malować tylko górne rzęsy, bo zaznaczenie dolnej linii nadaje twarzy powagi i ciężkości. Wyznała też, że kocha styl Filipa Bobka i Szymona Majewskiego .

Katarzyna Szczerbowska dla Lula.pl

Jak to zwykle na kolegiach bywa, czas umilały nam gorąca kawa i herbata, jak również upieczone własnoręcznie przez jedną z redaktorek Lula.pl pyszne pierniczki w kształcie dinozaurów, wiewiórek, a także gwiazdkowych choinek. Horodyńska skusiła się na kilka, choć, jak podkreśla, całe życie jest na diecie. My za to objadałyśmy się bez opamiętania, bo żadne diety i tak na nas nie działają :-)

pierniczkipierniczki Lula.pl

Na zakończenie naszego wyjątkowego kolegium podarowałyśmy Joannie Horodyńskiej mały słodki prezent - bransoletkę z przywieszką w postaci różowego misia od Haribo Bijoux Polska :

Joanna Horodyńska w redakcji Lula.pl - prezent dla JoannyJoanna Horodyńska w redakcji Lula.pl - prezent dla Joanny Lula.pl Lula.pl

A całe spotkanie skończyło się na grupowej sweet foci :

Joanna Horodyńska dla Lula.plJoanna Horodyńska dla Lula.pl Lula.pl

Dużo zdjęć z dzisiejszego (wyjątkowego!) dnia w naszej redakcji znajdziecie w GALERII >>

Więcej o: