XL może być sexy!

Rozmiar zdecydowanie ma znaczenie. My, kobiety, mamy na tym punkcie prawdziwą obsesję, ale może mieć ona wymiar pozytywny. Przecież zasługujemy na to, co najlepsze i zdecydowanie chcemy to mieć!

 Rozmiar pełni funkcję klasyfikującą. Pozwala dokonać wstępnej weryfikacji ? coś nam się podoba lub nie. A jeśli już mowa o rozmiarach, to oczywiście pierwsza na myśl przychodzi nam ?eska?. Tak pożądana przez kobiety na całym świecie, obecnie ma wymiar niemal symboliczny. Nierzadko dążymy do takiego rozmiaru ubrań, ale umiłowanie ?eski? kończy się dokładnie tam, gdzie kończymy rozmowy o naszej garderobie czy wieszakach w butiku. Nie wszystko musi być małe. Bardzo często stawiamy przede wszystkim na komfort i wygodę. Mamy przecież prawo oczekiwać produktów dostosowanych do naszych potrzeb ?przyznajmy to ? niekiedy specyficznych.

 

To prawda ? lubimy mieć nie tylko wysokie obcasy, duże szafy i kosmetyczki, lecz także? duże telefony

 

Zainteresowanie dobrymi i ekskluzywnymi gadżetami nie jest wyłącznie domeną mężczyzn! Kobiety również interesują się urządzeniami mobile. Wielofunkcyjne smartfony, które pod wieloma względami będą podobać się kobietom ? to prawdziwe wyzwanie. Mamy w tej kwestii bardzo wysokie wymagania i liczymy na szczególne udogodnienia. Pragniemy mieć coś, co połączy świetną estetykę i doskonały kształt z wydajnością i efektywnością.

 

Nowinki technologiczne? Tu zdecydowanie mówimy TAK formatowi XL

 

Fotki z Instagrama przeglądane na małym wyświetlaczu? Nie ma mowy. Żadna z nas nie będzie mrużyć oczu, analizując wzór na sukience koleżanki. A jak wiadomo słabe zdjęcia bez szczegółów dla kobiet po prostu się nie liczą. Dlatego nie chcemy tracić czasu na gadżety, które nie spełniają naszych wymagań.

 

Niekończące się czaty z przyjaciółmi? W dyskusjach ze znajomymi często koniecznością jest systematyczne przewijanie rozmowy i wracanie do poszczególnych wątków. Ciągłe przesuwanie palcem po ekranie to prawdziwa zmora. Musimy wszystko widzieć i wiedzieć, ale pod jednym warunkiem ? ekran powinien być duży, a nawigacja intuicyjna i bardzo wygodna. lulululu Lulu

 

Dziś jesteśmy stale online i potrzebujemy czegoś, co działa perfekcyjnie

 

Nowy smartfon od Huawei ? Ascend Mate7 potrafi sprostać wymaganiom płci pięknej. Jedną z głównych zalet tego telefonu jest świetna proporcja wymiarów obudowy w stosunku do ekranu ? aż 83%. Rozmiar wyświetlacza jeszcze nigdy nie był tak imponujący w porównaniu do wielkości całego smartfona. Dzięki temu możesz odnieść wrażenie, że trzymasz w ręku w zasadzie sam ekran. Super! Większa powierzchnia do pisania i oglądania to właśnie to, czego poszukujemy. 6-calowy ekran zapewnia w pełni komfortowe korzystanie z urządzenia.

 

Plusem jest również niezwykle wytrzymała bateria ? działa bez konieczności doładowania nawet dwa dni dłużej niż w innych smartfonach. Zagubione ładowarki czy poplątane kable plączące się gdzieś na dnie torebki to już przeszłość.

 

Smartfon ma liczne udogodnienia, które wydają się być po prostu stworzone z myślą o nowoczesnych dziewczynach. Nawigacja i aplikacje ułatwiające jazdę samochodem przydadzą się każdej kobiecie w trasie. Jesienią i zimą nie rozstajesz się z rękawiczkami? Do obsługi Ascend Mate7 nie będziesz musiała ich zdejmować, bo smartfon wyposażony jest w specjalną funkcję przeznaczoną do tego.

 

Seksowny design!

 

Dla nas strona wizualna jest równie ważna, co zaawansowanie technologiczne urządzenia. Ascend Mate7 ma świetny nowoczesny wygląd. Uwagę przykuwa również jego aluminiowa, jednolita obudowa. Niezwykle atrakcyjna jest także błyszcząca, polerowana krawędź, która sprawia, że ten telefon staje się wręcz biżuteryjnym dodatkiem. Zdecydowanie wyróżnia się z tłumu!

 

Co jeszcze ma w sobie, czego nie da Ci żaden inny?

 

Z takimi świetnymi parametrami w połączeniu z designerskim wyglądem ten smartfon pozostawia konkurentów daleko w tyle. Poza tym jest bardzo cienki ? obudowa ma tylko 7,9 mm. Ta niesamowita smukłość i lekko zaokrąglony tylny panel sprawiają, że idealnie pasuje  do kobiecej dłoni i pozwala na bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

 

OK, przeglądanie zdjęć znajomych to jedno, ale na swój profil na Instagramie też chciałabyś wrzucić coś ekstra

 

Smartfon został stworzony z myślą o kobietach mających najwyższe wymagania w stosunku do urządzeń mobilnych. Ma wbudowane dwa aparaty, w tym przednią kamerę bardzo wysokiej jakości, która pozwala na zrobienie szczegółowych zdjęć. Uwagę zwraca również niezwykle wierne odwzorowanie nasyconych kolorów.

 

Oczywiście telefon zabieramy ze sobą wszędzie, ale ten smartfon przyda się szczególnie podczas imprezy i szalonych wypadów ze znajomymi. Warto go mieć, by podczas najlepszej zabawy uchwycić niezapomniane chwile. Telefon ma wbudowany specjalny czujnik, który może sfotografować bardzo precyzyjnie nawet dynamiczne obiekty. Dużym plusem jest również wysoka jakość zdjęć robionych w ciemności, dzięki czemu niezależnie od pory dnia możemy zrobić sobie świetne panoramiczne selfie bijące rekord lajkówJ.

 

Huawei Ascend Mate7 to duży rozmiar, który bardzo nam pasuje. Po takie XL sięgniemy z przyjemnością!