Lara Stone w kampanii Calvina Kleina jest bardzo zmysłowa. Efekt końcowy psuje jednak jej partner...

Parę sfotografował duet Mert Alas & Marcus Piggot.

Seksowne krągłości, długie blond włosy, zgrabne nogi, wydatne usta i charakterystyczna szpara między zębami. Amerykański dom mody, choć lubuje się w estetyce surowego minimalizmu, to paradoksalnie jego kampanie przepełnione są namiętnością i intymnością. Holenderska modelka Lara Stone idealnie uosabia ducha marki.

Stone występuje w kampaniach brandu już od kilku sezonów. I najwyraźniej sprawia, że słupki sprzedaży CK rosną, bo marka za każdym razem powierza jej główną rolę. Tym razem modelka nie występuje jednak solo. Partneruje jej idol amerykańskich nastolatek - Justin Bieber .

Para w ujęciu Merta i Marcusa daje się przyłapać na miłosnym uścisku, flircie i w końcu na pocałunku. Piosenkarz pozuje w pół negliżu, ma dzięki temu okazję, by zaprezentować swój sześciopak i tatuaże, a Lara kształtny i jędrny biust. Kampania jest mocna i zdradza naprawdę wiele.... Niestety, choć mamy do pięknej modelki ogromną słabość i zazdrościmy jej ponętnej figury, to partnerujący jej dwudziestolatek psuje naszym zdaniem cały efekt...

 
Więcej o: