Stylowa zima z Lula.pl i Mostrami.pl - wygraj bluzę od TOMAOTOMO [KONKURS]

Zrób kolaż ze stylizacją opartą na ubraniach od polskich projektantów i wygraj cenne nagrody.

Stwórz zimową stylizację z bluzą z kolekcji "The One" TOMAOTOMO w roli głównej, a może to Ty staniesz się jej właścicielką! Najlepszy kolaż nagrodzimy wartą 480 zł bluzą ze słonikiem od jednego z ulubionych projektantów gwiazd, Tomasza "Tomaotomo" Olejniczaka . Przyznamy także dwa wyróżnienia, nagrodzone książkami wydawnictwa AGORA SA: "Energia kobiet" oraz "Piersi. Historia naturalna i nienaturalna".

Bluza TOMAOTOMO The OneBluza TOMAOTOMO The One Mostrami.pl Mostrami.pl

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

- Stwórz kolaż oparty o bluzę słonik THE ONE Tomaotomo by Tomasz Olejniczak . Swoją stylizację uzupełnij ubraniami i dodatkami od polskich projektantów z oferty Mostrami.pl

- Zmieść swój kolaż na blogu w serwisie Lula.pl . Pamiętaj, żeby oznaczyć swoją pracę tagiem "stylowa zima" ! Jeśli jeszcze nie posiadasz bloga na naszym serwisie, sprawdź tutaj, jak łatwo i szybko go założyć.

- Jury złożone z przedstawicieli Lula.pl i Mostrami .pl wybierze i nagrodzi najlepszą pracę. Przyznamy także dwa wyróżnienia.

Nagrody: bluza słonik TOMAOTOMO z kolekcji "The One", książki "Energia kobiet" oraz "Piersi. Historia naturalna i nienaturalna".

Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia!

Powodzenia!

Więcej o: