Wykreuj w domu stylizacje jak z wybiegów mody dzięki styliste Ultime

Podczas codziennej współpracy ze specjalistami, Claudia Schiffer poznała ich tajemnice i triki, które wykorzystują w codziennej pracy. Zawsze szukała produktu, który zadowoliłby ją pod każdym względem. Teraz Claudia i Schwarzkopf, współtwórcy essence ULTIME, wprowadzają na rynek produkty do stylizacji pod marką styliste ULTIME, które pozwalają na błyskawiczne stworzenie w domu fryzur ze świata modelingu

"Pracujac w branzy mody doskonale wiem, jak wazne sa odpowiednie produkty do stylizacji zapewniajace maksymalna skutecznosc i utrwalenie bez kompromisów." styliste ULTÎME zawiera wysoce skuteczną technologię Micro-Styler dostosowaną do różnorodnych potrzeb i różnorodnych stylizacji. Starannie dobrane polimery stanowią istotną część formuł każdego z produktów styliste ULTÎME. styliste ULTÎME to połączenie mikrocząstek, tak małych, że tworzą niewidoczny film, który pokrywa włosy, zapewniając im objętość. Starannie dobrane polimery stanowią istotną część formuł w każdym z produktów styliste ULTÎME. Biotin+ Volume zawiera biotynę, wysoce skuteczną witaminę, znaną ze swego pozytywnego dla włosów efektu. Teraz nawet fryzury o oszałamiającej objętości, jak u supermodelek, możesz stworzyć w domu. "Kiedy chce osiagnac niezwykła objetosc i niezawodne utrwalenie, w pełni polegam na linii Biotin+Volume." Dostosowując się do potrzeb różnych rodzajów włosów, gwarantują wysoką skuteczność bez obciążania. OBJĘTOŚĆ - WSKAZÓWKI I PORADY Wysusz włosy suszarką z głową opuszczoną w dół, aby osuszyć wilgoć u nasady. Podziel włosy na szerokie pasma i wysusz włosy używając okrągłej szczotki. Najpierw wmasuj we włosy piankę. Wystylizuj włosy, tak jak chcesz. Następnie spryskaj całość lakierem, aby utrwalić stylizację bez utraty objętości. Jeśli masz długie włosy, rozdziel je na 3 części: dolną, środkową i górną. Następnie nałóż piankę na każdą warstwę i przeczesz włosy, aby równomiernie ją rozprowadzić. "styliste ULTÎME spełnia wszystkie moje oczekiwania wobec produktów do stylizacji przydatnych na wybiegu mody: dostosowuje sie do kazdych włosów, nie obciaza ich i jest łatwy do usuniecia podczas szczotkowania, jednoczesnie zapewniajac utrwalenie bez kompromisów." SPECJALNE SKŁADNIKI - UZUPEŁNIENIE TECHNOLOGII MICRO-STYLER:

 

? Biotin+ Volume zawiera biotynę, wysoce skuteczną witaminę, znaną ze swego efektu dla włosów. Biotin+ Volume to podwójna objętość i utrwalenie do 48 godzin. Amino-Q Hold zawiera aktywne aminokwasy, które pomagają zregenerować uszkodzone części włókien włosów. Amino-Q Hold to maksymalna siła i utrwalenie. ? Technologia Crystal Shine wzbogacona jest o naturalne, upłynnione kryształy. Crystal Shine to długotrwały, czarujący połysk w blasku reflektorów. ? Satin Frizz Control zawiera składniki wygładzające nadające włosom jedwabiste wykończenie. Satin Frizz Control to elegancka i prosta stylizacja przez cały dzień. Beach Look zawiera sól morską, która kreuje na włosach delikatne, matowe i naturalnie wyglądające fale.