Konkurs Lula dla Laurelle. Zobaczcie, jakie projekty biorą udział w grze o suknię ślubną wartą 4000 PLN [WASZE SZKICE]

Oto 37 autorskich projektów, jakie powalczą o nagrodę główną w konkursie organizowanym przez nas wspólnie z marką Laurelle. Podziwiamy waszą kreatywność i wasz talent!

Jest nam naprawdę niezmiernie miło, że wśród naszych czytelników i fanów są osoby tak zdolne, twórcze i pomysłowe. Nawet nie wiecie, z jak wielką przyjemnością studiowałyśmy wszystkie zgłoszenia w konkursie Lula dla Laurelle . Swoje szkice, malunki, zdjęcia i kolaże zamieszczaliście na Instagramie pod hashtagiem #LulaDlaLaurelle lub wysyłaliście nam mailowo. Jak wiecie, zwycięzca naszego konkursu otrzyma specjalny bon o wartości 4000 PLN , upoważniający do odszycia zaprojektowanej przez siebie sukni ślubnej w salonie polskiej marki Laurelle .

Podczas preselekcji nasza redakcja wyróżniła aż 37 wyjątkowych projektów . Doceniłyśmy ich staranność, estetykę, przemyślany koncept, a także wasze zaangażowanie i kreatywność. Zaskoczył nas tak wysoki poziom konkursu - sami zobaczcie, jak wiele pracy wymagały niektóre rysunki. Jesteśmy pełne uznania.

Dziękujemy za każdy projekt, jaki nam przesłaliście. Ostatecznego werdyktu dokonają projektantka i właścicielka marki Laurelle - Agata Nivette i Kamila Głowacka . Laureata naszego konkursu ogłosimy już w najbliższy piątek - 8 maja , na naszym portalu, na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na Instagramie. Życzymy powodzenia!

37 projektów , które powalczą o nagrodę główną w konkursie Lula dla Laurelle , obejrzycie w naszej GALERII

AKTUALIZACJA: Autorzy prac konkursowych, jakie trafiły do GALERII , otrzymują zniżkę w wysokości 25 % na kreację marki Laurelle

Więcej o: