Mustache Yard Sale vol. 14 w Pałacu Kultury: tak wyglądała 14. edycja najpopularniejszych targów mody w Polsce

W czasie Mustache Yard Sale Pałac Kultury i Nauki staje się najfajniejszym miejscem na mapie Warszawy. Zobacz, jak bawili się goście 14. edycji święta polskiej mody i designu.

Za nami wiosenno-letnia edycja targów Mustache Yard Sale w Warszawie. Następna dopiero w październiku, tym razem w Poznaniu. Obchodzący 60. urodziny Pałac Kultury i Nauki znów wypełnił się tłumem wielbicieli mody i designu, a zakupom towarzyszyła świetna zabawa, jak na Mustache przystało. Za muzykę odpowiadali DJe, w strefie gastronomicznej serwowano przysmaki z całego świata, a w strefach relaksu można było poczytać magazyn Mustache Paper , pograć na automatach, zrobić sobie zdjęcia w fotobudce albo... oddać się w ręce doświadczonego golibrody. W sobotni wieczór na mustache'owców czekało także klubowe after party w Reducie Banku Polskiego, gdzie poza udanymi zakupami, świętowano 25. urodziny modelu butów Reebok Ventilator.

W GALERII znajdziecie fotorelację z 14. edycji targów Mustache. Zobaczcie koniecznie, jeśli przegapiliście Yard Sale i jeśli byliście na miejscu - może odnajdziecie się w tłumie?

Więcej o: