Pokaż nam swój plażowy wizaż i wygraj zestawy marek KEVIN MURPHY i DOTTORE [KONKURS]

Wykorzystaj ostatnie dni wakacji na plażowanie! Zrób selfie, wyślij nam do redakcji lub pokaż na Instagramie. 6 najlepszych i najciekawszych wizaży nagrodzimy!

Kevin Murphy to znana na całym świecie profesjonalna marka do stylizacji i pielęgnacji włosów. Z kolei Dottore słynie z kosmetyków wywodzących się z medycyny estetycznej, marka produkuje m.in. obłędnie pachnące masła do ciała oparte na organicznym oleju z nasion Sacha Inchi (my zakochałyśmy się w tym o zapachu świeżego mango). 3 zestawy marki Kevin Murphy i 3 zestawy marki Dottore mamy do rozdania w naszym wyjątkowym konkursie!

Kavin Murphy, Lula.plKavin Murphy, Lula.pl mat.prasowe

DottoreDottore mat.prasowe

O CO CHODZI?

Ostatnie dni wakacji najlepiej wykorzystać... na plażowanie! Zwłaszcza, że zapowiada się bardzo ciepły i słoneczny weekend. Oczywiście wiemy, że odpowiedni wizaż na plażę to nie lada wyzwanie. W końcu ma być lekki, praktyczny, a do tego dodawać nam urody, prawda? Jesteśmy bardzo ciekawe, jak wy malujecie się i czeszecie na plażę. Wyślijcie nam selfie lub zdjęcie swojego wizażu. 6 najlepszych i najbardziej pomysłowych nagrodzimy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Nasz konkurs startuje dzisiaj, 26 sierpnia , i potrwa do północy ostatniego dnia wakacji, czyli 31 sierpnia . Zdjęcia możecie nam przysyłać do redakcji na adres lula@agora.pl lub dodawać na Instagramie , oznaczając @lula_pl i hashtagując #konkurslulapl . Polecamy też zapoznać się ze szczegółowym REGULAMINEM KONKURSU . 3 najlepsze zdjęcia nagrodzimy zestawami marki Kevin Murphy (wartość: 198 zł), a trzy kolejne wyróżnimy zestawami Dottore (wartość: 132 zł). Zapraszamy!

Więcej o: