Gdzie te majtki?

Gdy ich kariera chyli się ku upadkowi, a media powoli o nich zapominają, gwiazdki mają "wyjście awaryjne", by świat znów sobie o nich przypomniał - publicznie pojawiają się bez majtek! Lula przedstawia raport o gwiazdach, które nie noszą bielizny (lub są o to podejrzewane)!

Britney Spears Britney Spears, Fame Pictures/ EastnewsBritney Spears, Fame Pictures/ Eastnews Britney Spears, Fame Pictures/ Eastnews

Nie da się ukryć, że Księżniczka Popu po rozstaniu z Kevinem Federlinem przeżyła załamanie i zaczęła staczać się na samo dno. Problemy z używkami, odebranie praw rodzicielskich, wiele modowych wpadek , a także częsty brak bielizny nie uszły uwadze mediom. Na szczęście piosenkarka wraca już do formy - wróciła do studia by nagrać kolejny krążek, zaczęła dbać o siebie i... nosi majtki! Oby tak dalej!

Paris Hilton Paris Hilton/Flynet Pictures/GG/ForumParis Hilton/Flynet Pictures/GG/Forum Paris Hilton/Flynet Pictures/GG/Forum

Jej "kariera" zaczęła się od filmu "Wishman", jednak światowy rozgłos zyskała po nagraniu ze swoim ówczesnym chłopakiem, Rickiem Salomonem, filmu pornograficznego "One night in Paris" .

Dziedziczka znana jest ze swojego imprezowego stylu życia, niezbyt wysokiego poziomu IQ i sukienek, które często odkrywają bieliznę gwiazdki (lub jej brak!).

Luli podoba się metamorfoza , którą przeszła dziedziczka fortuny Hiltonów u boku Benji'ego Maddena . Choć jej stroje czasami są odrobinę zbyt wyzywające, gwiazdka nie zapomina już o noszeniu bielizny. Może, w oczach mediów, chce stać się idealną kandydatką na mamę?

Christina Aguilera

Christina Aguilera/Splashnews/EastnewsChristina Aguilera/Splashnews/Eastnews Christina Aguilera/Splashnews/Eastnews

Piosenkarka początkowo ukrywała swoją ciążę , ale dociekliwe media sprawiły, że w końcu się do niej przyznała publicznie. Nie da się ukryć, że te dziewięć miesięcy oczekiwania na syna przysłużyły się nie tylko jej figurze, ale i urodzie. Gwiazda wypiękniała, co pokazała m. in. w sesji dla "Marie Claire" . Niestety nie udało jej się uniknąć bardzo poważnej modowej wpadki - braku bielizny.

Christina od początku swojej kariery jest uważana za jedną z najgorzej ubranych celebrytek , jednak nawet wyzywający wizerunek ma swoje granice! Na szczęście był to jednorazowy wybryk piosenkarki, teraz zajętej nową rolą w swoim życiu - spełnia się jako mama.

Doda

Doda, fot. MW/Digital/EastnewsDoda, fot. MW/Digital/Eastnews Doda, fot. MW/Digital/Eastnews

Doda - wokalistka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Za jej szokujące zachowania czy wypowiedzi można ją kochać albo nienawidzić, ale nie można zaprzeczyć - gwiazda wie, co zrobić żeby o niej nie zapomniano!

Jej kreacja na tegorocznej gali rozdania Telekamer wzbudziła kontrowersje ze względu na zdjęcie, które ukazało się w jednym z tabloidów, sugerujące, że Doda była bez majtek . Królowa bieliznę (podobno) na sobie miała, zaś brukowiec został podany do sądu . Czyli wszystko skończyło się szczęśliwie! :)

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska/kapifJustyna Steczkowska/kapif Justyna Steczkowska/kapif

Piosenkarka lata swojej największej popularności ma już dawno za sobą. A co za tym idzie - teraz stara się zrobić wszystko by o niej nie zapomniano - "Taniec z gwiazdami", przyjaźń ze stylistą, Tomaszem Jacykowem i brak bielizny pod bardzo krótkimi sukienkami to tylko przykłady przypominania o sobie.

Justyna na łamach brukowca broniła się przed oskarżeniami o nienoszenie bielizny , jednak Luli to nie przekonuje! To, że na oczach paparazzi kupuje się koronkowe stringi, nie oznacza, że się je nosi !

Vivienne Westwood

Vivienne Westwood, fot. FotolinkVivienne Westwood, fot. Fotolink Vivienne Westwood, fot. Fotolink

Na deser prawdziwa prowokatorka, nie tylko w modzie, ale i w zachowaniu - brytyjska projektantka mody , Vivienne Westwood. Była prekursorką stylu punk - to właśnie w jej butiku swoje sceniczne kreacje kupowali członkowie zespołu Sex Pistols. Na potrzeby filmu "Seks w Wielkim Mieście" zaprojektowała suknię ślubną dla Carrie Bradshaw .

Projektantka bez majtek (za to w rajstopach) pojawiła się w 1992 roku u królowej Elżbiety, gdy przyjmowała tytuł szlachecki . Vivienne nigdy nie przejmowała się krytyką, podąża własnymi drogami, dzięki czemu jej ubrania wyróżniają się na tle innych - często są to kolekcje zaangażowane społecznie lub politycznie . Lula ma nadzieję, że w przyszłości projektantka otworzy swój butik także w Polsce!

Na zakończenie Lula prezentuje śliczne majteczki, które warto nosić! bieliznabielizna bielizna Brązowe: Mango , 19 zł Niebiesko-różowe: Trend Station , 13,90 zł Kolorowe koty: Trend Station, 13,90 zł Biało-czarne: H&M , ok. 19 zł Niebieskie: H&M, ok. 8 zł Biało-czerwone: Trend Station, 13,90 zł

Agata Wypych

Zobacz także:

Uczta dla zmysłów, czyli bielizna marki Passionata!

Subtelna bielizna na lato!

Pamela Andersona pokazała zbyt wiele?

Agent Prowokator w akcji!

Więcej o: