Czy bob to fryzura dla mnie?

Czytelniczka Luli zastanawia się, czy taka fryzura pasowałaby do jej twarzy?

Witam,

chciałabym się poradzić, czy pasowałaby do mnie fryzura BOB? Bez grzywki którą właśnie zapuszczam, już trochę odrosła, dlatego myślałam o tej fryzurze gdyż bardzo mi się podoba, bob z dłuższym przodem. Jednak nie wiem jak bym w nim wyglądała, tył jest krótkim, a ja nie jestem przyzwyczajona - zawsze miałam dłuższe włosy, choć do wszystkiego pewnie da sie przyzwyczaić :) Przesyłam swoje zdjęcia, i proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Kamila

fryzura fryzura  fryzura

Droga Kamilo,

na zdjęciach widać, że masz gęste , grube włosy, który bardzo dobrze wyglądają przy krótszych fryzurach - włosy prezentują się wtedy zdrowo i bardzo dobrze.

Bob to tradycyjnie (szczególnie w przypadku wersji z grzywką) fryzura przeznaczona dla dziewczyn o trójkątnej twarzy , jednak dobrze komponuje się też z innymi kształtami twarz, oprócz tych wyjątkowo pociągłych .

Masz mocno cieniowane włosy, co może pomóc Ci w podjęciu decyzji - wystarczy spiąć długie pasma z tyłu i zobaczyć, jak rysy twarzy wyglądają przy krótszych włosach.

Jeśli zdecydujesz się na boba, pamiętaj, że z reguły wymaga on starannego prostowania włosów - wtedy oryginalne cięcie nabiera wyrazu.

Najważniejsze jest jednak, abyś dobrze czuła się w nowej fryzurce . Przecież to nasze samopoczucie i pewność siebie są najbardziej istotne!

Zobacz także:

Pisz na Luli i PROMUJ swój talent!

Pokolorować jesienną szarość!

Jak dobrać szminkę?

Elegancka i kobieca - najnowsza kolekcja Reserved

Więcej o: