Fryzury z wybiegu: gładko!

Na jesiennych wybiegach królowały gładko uczesane włosy. Kok, koński ogon, fantazyjne upięcie? Wszystko jedno, byle było gładko!

To jeden z trendów , które silnie zaznaczyły swoją obecność .

Balenciaga, Belstaff, Calvin Klein, Carlo Tivoli, Christopher Kane, Etro, Giles, Givenchy, Iceberg, Jonathan Saunders, Kenzo, Marc Jacobs, Prada, Ralph Lauren, Sophia Kokosalaki, Viktor & Rolf - wszyscy postawili na gładko uczesane włosy !

Viktor & RolfViktor & Rolf Fot. ImaxTree/Free

Dozwolone są różne podejścia. Możemy wybrać kucyk , koczek , przedziałek po środku lub na bok , włosy zaczesane do tyłu . Ważne by było gładko ! Włosy mogą nawet wyglądać jakby były mokre . Nie ma w tym sezonie miejsca na nieład na głowie! Owszem, kosmyki mogą wystawać tu i ówdzie , ale jedynie w przypadku koka !

ValentinoValentino Fot. ImaxTree/Free

Lula przyznaje, że taka fryzura wygląda pięknie zarówno do codziennego stroju jak i do wieczorowej sukni ! Jak żadna inna pozwala na wyeksponowanie rysów twarzy . Jest przy tym niezwykle kobieca i elegancka !

BlugirlBlugirl Fot. ImaxTree/Free

Dlatego przed balem sylwestrowym warto zaopatrzyć się w prostownicę do włosów i żel . Trzeba jednak pamiętać o odżywkach i maskach do włosów . Ścisło ściągane do tyłu i usztywniane żelem tracą połysk i zdrowy wygląd . Trendy się zmieniają, ale moda na zdrowie i silnie włosy jest zawsze aktualna !

Anna Kołakowska

Lula jest ciekawa jak Wam podoba się takie uczesanie .

Zobacz także:

Kosmetyki dzięki którym Twoje włosy będą zadbane

Więcej o: