Która gwiazda wyglądała najlepiej w ciąży?

Gwiazdy dbają o swój wygląd, bo stanowi on narzędzie ich pracy! Podczas ciąży wiele celebrytek przykłada się jeszcze bardziej do zabiegów pielęgnacyjnych, niektóre jednak stawiają na naturalność! ZAGŁOSUJ i zadecyduj, która z gwiazd wyglądała w czasie ciąży najlepiej!

Ciąża jest dla gwiazd okresem, który wiąże się z przerwą w pracy i wyciszeniem. Jest to też świetny moment na dłuższe wakacje . Jednak większość gwiazd nie rezygnuje w pełni z publicznego życia - niektóre pojawiają się na okładkach znanych magazynów (czerpiąc z tego jednocześnie ogromne krzysci finansowe), inne z upodobaniem bywają na galach i imprezach.

Christina Aguilera w czasie ciąży wyglądała wspaniale! Christina Aguilera w czasie ciąży wyglądała wspaniale!  Christina Aguilera na okładce Marie Claire, styczeń 2008 fot. skan własny

Jak wszystkie inne kobiety, celebrytki pragną czuć się dobrze w okresie, kiedy ich ciało tak bardzo się zmienia. Starają się więc utrzymać jak najlepszą kondycję. Czasem wydają się wręcz rywalizować między sobą o miano najlepiej wyglądającej podczas ciąży. Zadecyduj , która gwiazda zasługuje na to miano!

Więcej o: