Scarlett Johansson w seksownej reklamie

Zobacz najnowsze zdjęcia z kampanii kosmetyków Dolce&Gabbana z udziałem ślicznej gwiazdy!

Włoski duet projektancki : Domenico Dolce i Stefano Gabbana postanowili poszerzyć swoje imperium i wypuścić pierwszą linię kosmetyków. Wchodzące w jej skład poszczególne produkty będzie cechował piękny, charakterystyczny zapach - według kreatorów to na na zapach kobiety najpierw zwracają uwagę podczas testowania kosmetyków!

Scarlett Johansson została twarzą kampanii reklamowej. Możemy ją podziwiać w stylizacji nawiązującej do wizerunku Marilyn Monroe . Trzeba przyznać, że Scarlett świetnie wygląda!

Scarlett Johansson została twarzą kampanii reklamowej pierwszej linii kosmetyków Dolce&Gabbana. Na zdjęciach promocyjnych aktorka jest wystylizowana na symbol seksu - Marilyn Monroe. Scarlett wygląda w takim wydaniu wyjątkowo ponętnie. Jak wam się podobają zdjęcia reklamowe z jej udziałem? Scarlett Johansson została twarzą kampanii reklamowej pierwszej linii kosmetyków Dolce&Gabbana. Na zdjęciach promocyjnych aktorka jest wystylizowana na symbol seksu - Marilyn Monroe. Scarlett wygląda w takim wydaniu wyjątkowo ponętnie. Jak wam się podobają zdjęcia reklamowe z jej udziałem?  SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Scarlett Johansson została twarzą kampanii reklamowej pierwszej linii kosmetyków Dolce&Gabbana. Na zdjęciach promocyjnych aktorka jest wystylizowana na symbol seksu - Marilyn Monroe. Scarlett wygląda w takim wydaniu wyjątkowo ponętnie. Jak wam się podobają zdjęcia reklamowe z jej udziałem?

Jak Wam podoba się kampania z udziałem Scarlett?

Zobacz także:

Victoria Beckham dla Armaniego!

Kupuj kosmetyki w sieci!

Czytaj w Znam.to: Nouba, podkład Hydrostress - nawilżenie i naturalny wygląd

Więcej o: