Rachel Zoe stylistka wyjątkowa

Rachel Zoe jest stylistką, która ubierze każdą gwiazdę tak by nie pozostała niezauważona. Tak by została nazwana "ikoną stylu". Ta najsłynniejsza stylistka świata za jeden dzień pracy kasuje około 6000 USD. Patrząc na owoce jej pracy, trzeba stwierdzić, że jest warta swojej ceny...

Rachel Zoe urodziła się w 1971 roku . Karierę w modzie rozpoczęła w latach 90-tych, pisząc dla nowojorskiego magazynu. Niedawno, w 2007 roku wydała biblię wszystkich maniaków mody zatytułowaną "Style A to Zoe: The Art Of Fashion, Beauty and Everything Glamour" .

Rachel Zoe jest maniaczką rozmiaru "0", do którego zachęca swoje klientki, o czym głośno jest zwłaszcza po rozejściu się dróg stylistki z Nicole Richie . Richie bowiem oskarżała Rachel o wpędzenie w anoreksję. Wśród klientek Zoe wymienia się takie gwiazdy jak Cameron Diaz, Demi Moore, Paris Hilton czy Salmę Hayek. Nie zaszkodzi jej więc dość zagmatwana historia z Nicole, którą Zoe z ubranej w trampki dziewczyny przeistoczyła w "ikonę stylu".

Rachel ZoeRachel Zoe Rachel Zoe fot. East News

Styl Rachel przyprawia o zawroty głowy. Sama stylistka szczyci się długimi, pięknymi blond włosami współgrającymi z iście hollywoodzką opalenizną a jej wieczne "smoky eyes" balansują jasne, z reguły pociągnięte błyszczykiem usta . Nikt inny nie łączy w taki sposób ubrań w stylu vintage z najnowszymi kolekcjami projektantów mody, choćby ulubieńca wszystkich kobiet - Marca Jacobsa .

Zoe w swoich propozycjach czerpie też ze stylu boho ubierając siebie i swoje klientki w bajecznie kolorowe tuniki, krótkie kamizelki oraz dodatki, które jak wiadomo przesądzają o kreacji i niejednokrotnie decydują, czy uznaje się ją jako trafioną lub nie. Tutaj Zoe daje upust swojej fantazji , ubierając klientki w okulary przeciwsłoneczne, duże torby oraz koturny. Nie obejdzie się bez złota, które stylistka uwielbia co widać w jej stylizacjach.

Można ją uwielbiać i oceniać, można negować jej stylizacje i kręcić głową. Sama Zoe o mówi o sobie, jako o ważniejszej od samej królowej Vogue'a Anny Wintour . I choć ta opinia wydaje się nieco "przesadzona", pzyznajmy jednak, że nie można przejść obok jej pracy obojętnie. Wzbudza zachwyt, jest unikatowa. Jedyna w swoim rodzaju. Królowa gwiazd. Rachel Zoe.

bohovictim

Zobacz także:

Pisz na Luli i promuj swój talent!

Więcej o: