Głosuj na najlepszego projektanta z USA

Możesz mieć wpływ na to, kto zostanie amerykańskim projektantem roku. Amerykańskie Stowarzyszenie Projektantów stworzyło nową nagrodę "Popular Vote Awards".

Po raz pierwszy w historii nagród wręczanych przez CFDA (Stowarzyszenie Amerykańskich Projektantów ) wielbiciele mody mogą głosować na swojego ulubionego amerykańskiego projektanta. CFDA wraz z marką L'Oreal stworzyło inicjatywę "Popular Vote Awards ", która umożliwia głosowanie online na ulubionego designera z USA.

Jesteśmy podekscytowani dodając Popular Vote do CFDA Fashion Awards" powiedział Steven Kolb, dyrektor naczelny CFDA, "Ta nowa nagroda umożliwia społeczeństwu naprawdę się zagnażować w nagrody i wygłosić opinię o ich ulubionym projektancie. Każdy może to wygrać. Moda stała się takim fenomenem pop kultury, że jesteśmy zadowoleni iż L'Oréal Paris pomaga nam zebrać głosy ludzi"

Można głosować na takich projektanów, jak: Diane von Furstenberg , Alexander Wang , Zac Posen , Marc Jacobs , czy Kate i Laura Mulleavy z Rodarte . Wystarczy podać imię i nazwisko, adres e-mail i kod pocztowy. Można zagłosować tylko raz dziennie. Każdy głos bierze udział w losowaniu dwóch wejściówek na wrześniowy New York Fashion Week Show .

Warto też wejść na stronę głosowania, by sprawdzić swoją wiedzę na temat amerykańskich projektantów. Ile z nazwisk wymienionych na czterech stronach kojarzycie ?

Głosowanie trwa tylko do 9 czerwca! Zagłosować możesz TUTAJ !

Kto Waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego amerykańskiego projektanta ?

Więcej o: