Anna Wintour wyszła z pokazu Jasona Wu

W ubiegłym tygodniu, podczas pokazu Jasona Wu, Anna Wintour zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że zdjęła swoje nieodłączne okulary, to jeszcze wyszła przez rozpoczęciem show.

Anna Wintour pojawiła się na nowojorskim pokazie Jasona Wu bez swoich charakterystycznych okularów . Jednak nie to było najdziwniejsze, bowiem editrix po odebraniu telefonu wyszła kilka minut przed rozpoczęciem pokazu Jason Wu Cruise 2010 . Publiczność i dziennikarze byli bardzo zaskoczeni, że wyrocznia mody zlekceważyła pokaz ulubieńca pierwszej damy Ameryki . Czy będzie to miało wpływ na jego przyszłość? Wiadomo, że jedna niepochlebna opinia Anny Wintour może zrujnować karierę projektanta.

Pracownik Voque'a powiedział: "Musiała złapać samolot. Ale widziała wcześniej kolekcję Jasona i naprawdę jej się podobała."

Następnego dnia widziano ją z przyjacielem Shelbym Bryanem w Paryżu , jak kibicowała swojemu ulubionemu tenisiście Rogerowi Federerowi podczas turnieju French Open. Anna Wintour przedkładająca przyjemności ponad pracę ? Nieprawdopodobne.

Co Wy o tym sądzicie?

Anna Wintour z córką Bee ShafferAnna Wintour z córką Bee Shaffer REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Więcej o: