Betsey Johnson na jesień 2009 - GALERIA

Kolekcja Betsey Johnson na jesień zimę 2009/2010 jest jak zwykle kolorowa i szalona. Zapraszamy do kuchni Betsey.

Betsey Johnson jest oryginalną projektantką. Jej kolekcje są zawsze barwne i wesołe . Taka sama jest jej propozycja na jesień/zimę 2009/2010 . Pozornie stylizacje wydają się nieprzemyślanym miszmaszem. Jednak przy drugim spojrzeniu okazuje się, że jest zupełnie inaczej a błękitne rajstopy w plamki idealnie pasują do czarnej spódnicy z żółtą halką.

Projekt: Betsey Johnson (jesień/zima 2009/2010)Projekt: Betsey Johnson (jesień/zima 2009/2010) Betsey Johnson fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

W jesiennej kolekcji Betsey nie ma jednego motywu przewodniego . Pojawiły się paski, cętki, róże, czaszki i cekiny. Nie ma też kilku dominujących kolorów, projektantka postawiła na tęczę. Większość z barw jest nasycona, jednak w kolekcji znajdziemy też pastelowy strój z dzianiny.

Pokaz Betsey Johnson nie odbył się na wybiegu, a w showroomie . Projektantka zaprosiła widzów do "Betsey Crocker's Kitchen" . Kolorowe wnętrza idealnie współgrały z barwnymi stylizacjami, a zdjęcia z pokazu można wykorzystać jako materiały prasowe.

Betsey Johnson ostatnio sprzedała część swojej firmy, co na pewno wpłynie na rozwój marki i jej strategię. Jedną z możliwości jest zwrócenie się do młodego pokolenia , któremu może się spodobać szalony styl projektantki,a które nie zna jej projektów z lat 80tych, czy 90tych. Mówi się też o tym, że Betsey rozważa współpracę z firmą Target . Mimo tych zmian w rozwoju firmy stawiamy na to, że projektantka pozostanie sobą.

Betsey Johnson na jesień 2009 - GALERIA!

Więcej o: