Look: rajskie lato w modzie - powtórka z historii

Kwiatowe motywy wracają prawie każdego lata. W tym roku szczególnie modne są długie sukienki z materiałów malowanych w rajskie wzory.

W 2000 roku sukienka projektu Versace , w której Jennifer Lopez pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy wzbudziła ogromną sensację. Delikatny, półprzezroczysty materiał, seksowny dekolt i bajkowy wzór na materiale ciągle robią wrażenie.

Tego lata sukienki maxi królują! Jeżeli chcesz czuć się wygodnie i bardzo kobieco, taka sukienka doskonale spełni swoje zadanie. Na co dzień możesz nosić sukienkę do płaskich sandałków i cienkiego bolerka (w takim stroju możesz bez problemu pojawić się w pracy) - takie zestawienie zapewni Ci swobodę. Na wieczór połącz kreację ze szpilkami na wysokim obcasie i masywną biżuterią .

Pomarańczowa sukienka o asymetrycznym dekolcie, wykonana z jedwabiu w kwiaty, 569 zł, Jasnozielona sukienka na ramiączkach, 299 zł, MangoPomarańczowa sukienka o asymetrycznym dekolcie, wykonana z jedwabiu w kwiaty, 569 zł, Jasnozielona sukienka na ramiączkach, 299 zł, Mango  Pomarańczowa sukienka o asymetrycznym dekolcie, wykonana z jedwabiu w kwiaty, 569 zł , Jasnozielona sukienka na ramiączkach, 169 zł (przed wyprzedażą 299 zł). Na pierwszym zdjęciu sukienka na grubych ramiączkach, 169 zł (przed wyprzedażą 299 zł). Wszystkie sukienki znajdziesz w sklepach Mango .

MonnariMonnari  Sukienka Monnari .

Więcej o: