Maciej Zień zaprojektował płytki

Klipy prezentujące dorobek naszych rodzimych projektantów pojawiają się niezwykle rzadko, zwłaszcza reklamowe. Na uwagę zasługuje więc reklama płytek Macieja Zienia. Zobacz wideo.

Projektant podjął współpracę z jednym z największych krajowych producentów płytek ceramicznych, firmą Tubądzin i zaprojektował dwie kolekcje płytek : Paris i London. Inspirował się atmosferą europejskich stolic, ich klimatem, zabytkami i sławnymi miejscami. W kolekcji paryskiej znalazły się linie: Louvre, Bastille, Concorde i Opera, a w angielskiej: Piccadilly i Queensway.

Paryż ma w sobie coś fascynującego... I nie chodzi tylko o jego romantyczną duszę, ale o niezwykle wyrafinowany smak. To miasto jest delikatne i subtelne. Piękne i eleganckie... Paryż wciąż mnie zachwyca..." powiedział projektant "Londyn to z jednej strony rozmach, tradycja, wielkość i dynamika, ale jednocześnie nowoczesność i ekstrawagancja. To miejsce łączące przeciwieństwa, mieniące się wielością form, stylów i kultur. Dla mnie to idealne miasto."

Zień TubądzinZień Tubądzin www.tubadzin-zien.pl

Skąd pomysł na nawiązanie współpracy z firmą produkującą płytki? Czyżby Maciej Zień przymierzał się do poszerzenia pola swojej działalności o dekorację wnętrz ? A może to jedynie próba rozgłosu . Tylko do kogo projektant zamierzał trafić? Zakup płytek to poważna decyzja i konsumenci nie kierują się sławnym nazwiskiem tylko marką lub renomą firmy. Ci, których na to stać kupią np. włoskie albo hiszpańskie wyroby.

Faktem jest, że dobrego gustu projektantowi nie brakuje, zapewne dostał też spore wynagrodzenie, a do tego ma darmową promocję swojego nazwiska. Nie musi już płacić za billboardy, czy reklamę prasową skoro i tak pojawia się w mediach. Jeśli jednak chodzi o promocję, to czemu nie podejmie współpracy z Reserved ? Zapewne ucieszyłby tym fanki swoich pięknych sukni. Jedno czemu nie możemy zaprzeczyć to talent Macieja Zienia , który przejawia się we wszystkim czego się podejmie.

Płytki by Maciej Zień

Więcej o: