Jak zostać sfotografowanym przez Sartorialist

Sartorialist to Twój ulubiony streetblog? Marzysz o tym, by pojawiło się tam Twoje zdjęcie? Mamy dla Ciebie instruktaż, jak zwiększyć swoje szanse.

The Sartorialist to najsłynniejszy blog streetwear'owy prowadzony przez Scotta Schumana . Na początku na stronie pojawiały się wyłącznie zdjęcia dobrze ubranych mężczyzn z Nowego Jorku . Później Scott zaczął fotografować także kobiety, a teraz nie ogranicza się tylko do nowojorskich ulic, ale można znaleźć też fotografie z Paryża , Londynu , Mediolanu , czy Florencji .

Pomysł założenia The Sartorialist powstał, gdy Scott stwierdził, że między tym co pojawia się na pokazach czy w czasopismach a ulicą jest wielka przepaść. Chcąc pokazać tę różnicę wyłapywał osoby, które jego zdaniem wyglądały oryginalnie i robi im zdjęcia. Teraz Scott współpracuje z style.com , a "Time" wpisał Schumana na listę stu osób mających największy wpływ na kształtowanie trendów. Nie dziwi więc że wiele osób marzy o tym, by ich zdjęcie pojawiło się na słynnym blogu. Powstała nawet lista wskazówek , które mają pomóc w zwróceniu na siebie uwagi słynnego fotografa. Instrukcja jest błyskotliwa i łatwa do zastosowania. Wystarczy odpowiedzieć na kilka, prostych pytań, by sprawdzić swoje szanse do zaistnienia na słynnym fotoblogu The Sartorialist

Zastosowanie się do tych kilku zasad może sprawić, że gdy spotkacie Scotta Schumana , on zwróci na Was uwagę!

Więcej o: