Suknie Angeliny Jolie skradzione!

Czy gwiazda nie będzie się miała w co ubrać?

Aż tak źle nie będzie! Na co dzień Angelina nosi zwykłe, proste ubrania, którymi prawdopodobnie nie zainteresowałby się żaden złodziej!

To na czerwonym dywanie pani Jolie lśni we wspaniałych kreacjach od największych kreatorów . Niedługo mają odbyć się premierowe pokazy najnowszego filmu z udziałem gwiazdy "Salt" . Angelina jest obecnie w trakcie przymiarek sukni , które mogłaby wykorzystać na premierach filmu w różnych miastach świata. Najwięksi projektanci przysyłali gwieździe najelegantsze i najbardziej wysublimowane stroje. Trzy pudła z tymi cennymi kreacjami zostały skradzione z siedziby stylistki Angeliny Jennifer Rade .

Jak myślicie, czy kreacje zostaną odnalezione? 

Jedynie tył kreacji wydaje się bardziej odważny. Lula spotkała się jednak z opiniami, że Angelina założyła suknię tył na przód - nie chciała bowiem pokazać się w tak duźym dekolcie...Jedynie tył kreacji wydaje się bardziej odważny. Lula spotkała się jednak z opiniami, że Angelina założyła suknię tył na przód - nie chciała bowiem pokazać się w tak duźym dekolcie... Fot. Chris Pizzello AP

Więcej o: