Wasze recenzje: Seks (na szczęście) lepszy niż ta czekolada

Chocolate body paint Kamasutra - mleczna czekolada do malowania ciała

Przyłącz się do wspólnej akcji serwisu Lula.pl i Znam.to - Twoja szczera opinia jest na wagę złota!

Misia_rysia recenzuje mleczną czekoladę do ciała.

Producent tego zestawu poleca go zwłaszcza tym osobom, które uważają, że słodycze bywają lepsze niż seks - pozwalając połączyć jedno z drugim. Wynalazek mnie zainteresował - wprawdzie przed zakupem biłam się z oszczędną częścią mnie, która próbowała mnie przekonać, iż za 40 złotych mogę nabyć kilka tabliczek dobrej czekolady i rozpuścić ją własnoręcznie, ale ciekawość wzięła górę. Poza tym oszczędność oszczędnością, ale obraz tabliczek rozgrzewanych w rondelku jakoś nie wydał mi się nadmiernie pociągający seksualnie. Zatem - zakup.

W zestawie otrzymujemy 50 ml opakowanie płynnej czekolady o konsystencji nutelli light i pędzel do malowania. Designowi nie mam nic do zarzucenia - słoiczek jest szklany, wykończenia są estetyczne, pędzelek jest trwały i starannie zgrany z całością. Czekoladę łatwo się nabiera i dobrze rozprowadza. W kontakcie z ciepłem ciała smakołyk nie rozpuszcza się i nie kapie, ładnie i naturalnie pachnie.

Problem jednak, według mnie, pojawia się już w trakcie konsumpcji. Przykro mi, ale za tę cenę spodziewałam się czekolady nie tylko o konsystencji nutelli, ale przynajmniej równej jej jakości. Niestety - kamasutrowa czekolada ambrozją z tysiąca i jednej nocy nie jest. Smak jest mleczny, niby w porządku, ale zaklasyfikowałabym go raczej bardziej w rejonach (z całym szacunkiem, rzecz jasna) Goplanopodobnych, niż choćby Wedlowskich. Niby zjeść można, ale po co? Niewątpliwym plusem tego produktu jest fakt, że nawet niedojedzony nie pozostawia tłustych plam i nie brudzi. Osobiście jednak wolałabym zadbać o niepozostawienie śladów i cieszyć się fajnym smakiem słodyczy, niż nie mieć obaw o plamy i ochoty na konsumpcję.

Podsumowując - jednorazowa zabawka, pobudzająca raczej inwencję malarską. Fajny pomysł, szkoda że niesmaczny. I za spore pieniądze.

Produkty Kamasutry są ogólnie dostępne m.in. na merlin.pl - ja mogę polecić przy tej okazji stronę sklepu sensomat.pl, gdzie lubię robić zakupy między innymi z powodu pięknie opakowanych przesyłek.

Cena: 53zł

Zalety:

- urozmaicenie; - wygoda; - estetyka

Wady:

- niesmaczna - niewydajna

Czas na relaks: zabieg "Czekoladowa Rozkosz"

Więcej o: