Kolekcja ubrań ciążowych Nicole Richie juz w sklepach!

Pisaliśmy już o planach Nicole związanych z projektowaniem! Kolekcja ubrań ciążowych stworzona przez gwiazdę we współpracy z marką A Pea in the Pod właśnie trafiła do sklepów!

Kolekcja, podobnie jak wizerunek samej Nicole utrzymana jest w klimatach boho i hippie. Gwiazda, która od wielu już lat wierna jest takiemu stylowi. Boho doskonale sprawdza się w przypadku ciążowych stylizacji, co gwiazda doskonale wykorzystała przy projektowaniu ubrań.

Kolekcja, stworzona razem ze znanym i cenionym producentem odzieży ciążowej A Pea in the Pod jest niezwykle spójna stylistycznie. Linię wyróżnia wykorzystanie ciekawych tkanin przy jednoczesnym wykorzystaniu, typowych dla ubrań ciążowych krojów.

AP/Mark Davis

Nicole Richie promuje kolekcję odzieży ciążowej zaprojektowaną przez gwiazdę we współpracy z A Pea In The PodNicole Richie promuje kolekcję odzieży ciążowej zaprojektowaną przez gwiazdę we współpracy z A Pea In The Pod www.apeainthepod.com

Ubrania zaprojektowane przez Nicole znajdziesz w sklepie internetowym A Pea in the Pod ! Ceny ubrań wahają się od 55 do 148 dolarów .

Czytaj w Znam.to: Matujący i świetnie kryjący podkład mineralny Joppa

Więcej o: