"Miłość na wybiegu", czyli kto ubiera się u Zienia...

Już w najbliższy piątek na ekrany polskich kin wchodzi film "Miłość na wybiegu"!

W filmie zobaczycie nie tylko najgorętsze aktorskie nazwiska, ale też cenionych przedstawicieli polskiego świata mody: Macieja Zienia, Ilonę Felicjańską, Karolinę Malinowską czy Jagę Hupało! To w końcu oni znają się na modzie najlepiej!

Z okazji premiery filmu na nadchodzący weekend (21-23 sierpnia) została zaplanowana zabawa, która każdej dziewczynie pozwoli poczuć się jak gwiazda filmowa!

W centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie będzie funkcjonowało przez cały weekend specjalnie zaaranżowane studio stylizacyjno - fotograficzne. Ekipa stylistów filmu "Miłość na wybiegu", czyli wizażysta marki Max Factor oraz fryzjer z salonu Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Design zadbają o gwiazdorskie, zgodne z najnowszymi trendami fryzury i makijaże tych z Was, które zechcą wziąć udział w zabawie. Ale stylizacja to dopiero początek. Kolejny etap to sesja zdjęciowa do plakatu filmowego. Fotograf oraz specjaliści od programów graficznych sprawią, że uczestniczki eventu znajdą się na prawdziwym plakacie filmu "Miłość na wybiegu" w towarzystwie Karoliny Gorczycy, Izy Kuny, Urszuli Grabowskiej, Tomka Karolaka i Marcina Dorocińskiego. Po weekendzie wszystkie plakatowe zdjęcia znajdą się na stronie internetowej filmu!

Zobacz także:

Moda, seks,  zdrada - Miłość na wybiegu

Więcej o: