Topshop Unique kolekcja na jesień - GALERIA!

"Odyseja kosmiczna" w Top Shopie! Marka podczas London Fashion Week pokazała swoją kolekcję Topshop Unique na jesień/zimę 2009/2010/

Punktem wyjściowym dla kolekcji była galaktyka . Stąd ufo na sukienkach, misterne zapięcia i konstrukcje marynarek. Przestrzeń kosmiczna połączona ze stylem grunge tworzy unikalną mieszankę wygody z nonszalancją. Kaptury, szerokie, grube szale, parki inspirowane latami 80tymi, niesamowite fasony płaszczy, suwaki,, a wszystko połączone z niesamowitym dopracowaniem. Każda stylizacja jest przemyślana i ciekawa. Szerokie bluzy z cekinowymi spodniami , czy tuniki ze skórzanymi rurkami są awangardowe i młodzieżowe. Do tego cekinowa sukienka z kapturem , piękne grafiki , obszerne swetry i sznurowane buty. Na uwagę zasługują długie skórzane kozaki , kontrastujące sznurówki w botkach oraz długie, rękawiczki bez palców.

Kolekcja jest powrotem do sylwetki typowej dla lat 80tych z nutką rebelianckiego spojrzenia i modyfikacji w kosmicznej otoczce. Niezwykle inspirujące .

Topshop Unique kolekcja na jesień - GALERIA!

Więcej o: