Wasze recenzje: Sypkie cienie do powiek

AMC Pure Pigment Eye Shadow, Sypki cień do powiek, Inglot

Przyłącz się do wspólnej akcji serwisu Lula.pl i Znam.to - jeszcze tak wiele produktów pozostało nie odkrytych!

Recenzję napisała: atga

Znakomity produkt. Zaczęłam od dwóch odcieni, teraz mam ich już jedenaście i pewnie na tym się nie skończy (31 - perłowa, głęboka ciemna zieleń, 88 - matowa czerń z diamentowymi drobinami, 75 - perłowa biel, 30 - bardzo jasne złoto, 21 - fiolet, 14 - perłowy złotawy beż, 12 - perłowy różowawy beż, 52 - perłowy jasny brąz z oliwkowym połyskiem, 34 - perłowa fuksja, 48 - perłowy ciemny róż wpadający w miedź, 70 - turkus). Pigmenty są genialne, nie jestem zadowolona tylko z czerni i turkusu - osypują się i źle nakładają.

Pigmenty pozwalają stworzyć delikatny lub intensywny, wieczorowy makijaż. Utrwalony na płynie Duraline tego samego producenta jest niezwykle odporny na wilgoć, temperaturę i upływ czasu.

Pigmenty są niezwykle wszechstronne . Można je ze sobą mieszać, tworząc nowe odcienie, odcieni beżowych używać jako rozświetlacza, mieszać z podkładem, aby go ożywić, intensywnych odcieni używać na mokro jako eyelinera. Ostatnio odkryłam też, że pigment wsypany do bezbarwnego lakieru do paznokci daje piękny i zaskakujący efekt.

Nieprawdopowodbnie wydajne. Eleganckie, solidne i profesjonalnie wyglądające opakowanie.

Cena: 26zł

Zalety:

- polskie :-) - ogromny wybór kolorów - trwałe - wszechstronne - dobrze i estetycznie zapakowane - cena dość przystępna

Wady:

- pełny wybór kolorów tylko w sklepach Inglota, na stoiskach są tylko niektóre 

Zobacz też:

Trendy w makijażu jesień zima 2009/2010

Więcej o: