Moda na planie "Seksu w wielkim mieście II"

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części filmowej wersji kultowego serialu! Już wiemy, jaka będzie sensacyjna zmiana...

Carrie Bradshaw każdej wiernej fance filmu "Seks w wielkim mieście" kojarzy się z luksusowymi ubraniami najznakomitszych marek i oczywiście z kultowymi szpilkami od Manolo Blahnika . Coż, bardziej odpowiednie byłyby słowa "kojarzyŁA się"! W najnowszym filmie o przygodach Carrie i jej przyjaciółek, pani (kto śledzi losy bohaterów, wie, że Carrie wyszła za Mr Biga) Bradshaw nosi szpilki Christiana Louboutina !

A co ciekawego w filmowej modzie oprócz szpilek Louboutina? Jak zawsze w "Seksie w wielkim mieście" wszystko musi być luksusowe! Bohaterek filmu nawet kryzys nie może skłonić do ograniczenia zawartości szaf! Tak więc Sarah Jessica Parker pojawiła się na planie ubrana w od stóp do głów w ubrania z najwyższej półki - za przykład wystarczy dać białą sukienkę Halston Heritage czy złotą kopertówkę Chanel , która za sprawą filmu ma szansę stać się sprzedażowym hitem!

W innych scenach zostały wykorzystane kolejne dodatki marki Christian Louboutin - różowa torebka i sandałki na obcasie pochodzą z kolekcji na sezon wiosna/lato 2009 ( torebkę kupisz tu ). 

Zobacz elegancję w stylu Seksu w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker prywatnie równie szykowna

Czytaj w Znam.to: Jednak można mieć włosy jak modelki

Więcej o: