Zdaniem Eksperta: Trendy we fryzurach na nadchodzący sezon

Styliści fryzur z warszawskiego Salonu MILEKDESIGN opowiadają o najnowszych trendach w świecie fryzur.

Eksperci Milekdesign : Kasia Poniatowska-Miłek i Darek Miłek, posiadają dyplomy mistrzów fryzjerstwa (najwyższy tytuł fryzjerski w Polsce).

Nasze propozycje w tym sezonie są wyjątkowo różnorodne. Możemy intrygować krótkimi włosami jak również uwodzić włosami o średniej długości, nie za długimi. Włosy powinny być zdecydowanie proste , lśniące , geometrycznie ścięte. Modne fryzury to proste i uporządkowane kwadraty w odcieniach rudości i zawsze modnym chłodnym, czekoladowym odcieniu.

W tym sezonie królują geometryczne formy , proste cięcia. Najmodniejsza fryzura a'la carre, tzw. Kwadrat - prosta linia za ucho, do linii brody, lekko ukośna do przodu, równa grzywka.

Ogólny nieład na głowie nie jest w tym sezonie wskazany . Wszystkie kosmyki powinny być ujarzmione przez odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów.

Dla kobiet odważnych proponowany jest też styl "na chłopczycę" , który w dalszym ciągu jest na topie. Fryzura tego typu niesamowicie eksponuje kobiece atuty jakimi są szyja i ramiona. Takie radykalne ciecie jest szczególnie odpowiednie i polecane dla kobiet ze smukła szyją i niezbyt szerokimi ramionami.

W modzie dominują wcześniej już wspomniane krótkie i średnie fryzury, ale należy jednak pamiętać, że długość naszych włosów powinna być dopasowana do kształtu naszej twarzy jak i naszych upodobań. Jeśli zachowamy odpowiednia formę ścięcia i kolorystykę, każda długość będzie modna. Nie ścinajmy więc włosów na siłę by przypodobać się tegorocznym trendom.

Artykuł powstał we współpracy z Salonem Fryzur MILEKDESIGN w Warszawie.

Zobacz też:

Trendy: Ciemne usta powracają

Więcej o: