Trendy: zestaw najmodniejszych fryzur jesieni 2009

Prezentujemy pięć głównych trendów w stylizacji fryzur, które królują w tym sezonie na wybiegach i głowach gwiazd. Po inspiracje zapraszamy do galerii.

1. Asymetryczne koki, upięcia i wałeczki.

Bardzo dziewczęce koczki, odlegle od klasycznych sztywnych upięć, które miały właściwości optycznie postarzające właścicielkę. Proste, a zarazem niebanalne.

2. Przedziałek pośrodku głowy

Ten styl promuje gros projektantów, począwszy od D&G, przez Versace po Chanel. Towarzyszy prostym, wygładzonym włosom, spiętym w kok, rozpuszczonym lub delikatnie falowanym.

ChanelChanel EAST NEWS/ Chanel

3. Proste i lśniące

Duet prostownica i nabłyszczające serum o właściwościach wygładzających wracają do łask. W tym sezonie włosy niezależnie od długości muszą być gładkie i lśniące.

ChanelJACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News Sienna Miller

Chanel Rihanna

4. Warkocze i warkoczyki

Kolejny dziewczęcy akcent w stylizacji fryzur na nadchodzący sezon. Warkocze były obowiązującym trendem już w 2007 roku i królują nieprzerwanie do dziś. Były hitem mijającego lata, ale jesienią pozostaną niezmiennie modne.

ChanelRUSS EINHORN / SPLASH NEWS/Russ Einhorn / Splash News Jessica Alba

5. Koński ogon

Potrafi pełnić rolę codziennego, wygodnego uczesania, jak i przeistoczyć się w klasyczną wersję fryzury na wielkie wyjście. Dziewczęcy i niezobowiązujący koński ogon stanowi jeden z głównych trendów jesieni.

ChanelADMEDIA/SIPA/EAST NEWS/ADMEDIA/SIPA Jennifer Aniston

alat

Trendy: Ciemne usta powracają

Więcej o: