Dzięwiętnastowieczne inspiracje Carrie Underwood

Gorsety, pończochy, bogato zdobione materiały - w nowym teledysku amerykańska gwiazda czerpie z pełnej przepychu mody przełomu stuleci!

Muzyka country przeżywa swoje najlepsze lata. Kojarzona kiedyś z zaściankowym spojrzeniem na świat kultywowanym w najmniej postępowych stanach USA, dziś w showbiznesie zdobywa sobie coraz silniejszą pozycję i powoli zastępuje przesłodzony pop lat 90. !

Carrie Underwood to najpopularniejsza przedstawicielka młodego pokolenia piosenkarzy country. Jej doskonały, mocny głos, uroda (Carrie brała udział w kilku konkursach piękności) i dziewczęcy styl ubierania pozwoliły pannie Underwood stać się idolką milionów ludzi, nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Na nas robią wrażenie perfekcyjne wieczorowe stylizacje artystki - ilekroć gwiazda pojawi się na czerwonym dywanie , zawsze zachwyca!

W najnowszym teledysku do piosenki "Cowboy Casanova" Carrie zaprezentowała się w uroczych i jednocześnie bardzo seksownych stylizacjach, inspirowanych stylem minionych epok. Nam najbardziej podobają się ozdoby do włosów - podobne, niezwykle modne obecnie biżuteryjne toczki z woalką i piórami znajdziesz w popularnych sieciówkach. Takie ozdoby doskonale sprawdzą się na sylwestrowej zabawie !

Toczek z woalką, H&M; opaska z woalką, River Island, 9,99 funtów; opaska z piórami, Charoltte Russe, 6,99 dolarów.

Wideo znajdziecie TU .

Czytaj w Znam.to: Maseczka do suchych stóp

Więcej o: