Lula Swap Show - pokaz mody i wywiady!

Podczas imprezy odbył się wyjątkowy pokaz mody Lula Fashion Show! Zobacz, jak modelki-czytelniczki Luli zaprezentowały się na wybiegu!

Już podczas pierwszego Lula Swap Show odbył się specjalny pokaz mody, którego bohaterkami były czytelniczki Luli. Tym razem było podobnie, choć dziewczyny w swoich zgłoszeniach musiały odpowiedzieć, dlaczego zależy im na udziale w pokazie. Jola Jędrysek , jedna z organizatorek Swapu, która opiekowała się pokazem na blogu Lula Swap Show tak napisała o przygotowaniach:

Zgłoszenia mnie zaskoczyły. Zaskoczyły pozytywnie! Wiele dziewczyn pisało, że marzyły o byciu modelką od dzieciństwa, inne chciały się sprawdzić w nowej sytuacji... Wybraliśmy w końcu 14 modelek, których uzasadnienia najbardziej nam się podobały.

Po ogłoszeniu wyników rozpoczęły się wizyty w sklepach Springfield , gdzie dziewczyny wraz z redakcją serwisu Lula.pl wybierały stroje na pokaz ( ja w tym czasie niestety leczyłam grypę i żałowałam, że nie mogę w tym uczestniczyć). Na szczęście już wcześnie rano w dniu wymiany mogłam poznać osobiście większość dziewczyn:) Pierwsze skojarzenie: wulkany energii ( choć jechały kilka godzin pociągiem, np. z Suwałk i Lublina), sympatyczne i bardzo pozytywnie nastawione do sprawy ( mimo, że zmusiłam je do wcześniejszego stawienia się na pokaz).

Od godziny 12.00 trwała próba pokazu. Dziewczyny uczyły się poruszać po wybiegu, a raczej po 20 metrowym czerwonym dywanie. Kiedy kilkadziesiąt minut później, po kilkuset metrach trasy, modelki trafiły pod opiekę Hani, naszej wspaniałej makijażystki. Oczywiście była jeszcze kwestia fryzur, ale z tym uporałyśmy się same:)

Pokaz odbył się o godzinie 19:00 i odniósł wielki sukces! Gratulujemy uczestniczkom i zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia (w materiale też niespodzianka - gorący wywiad z backstage'u!):

Przygotowaliśmy też wywiady z uczestniczkami Lula Swap Show:

Więcej o: