Nowości: Fluid intensywnie kryjący o przedłużonej trwałości

Do gamy aptecznych dermokosmetyków Pharmaceris F dołączył ostatnio FLUID INTENSYWNIE KRYJĄCY o przedłużonej trwałości SPF 20. W sam raz na jesień i zimę.

Działanie : Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych) i nie powoduje efektu maski. Nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB.

Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego systemu kryjącego nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski , a rezultat kryjący utrzymuje się ok. 10h*.

* Badania subiektywne w niezależnym Laboratorium Badawczym

Wskazania : Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty). Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą.

Efekt : Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.

Grzegorz PetdzichGrzegorz PetdzichGrzegorz Petdzich

Sposób użycia : Preparat równomiernie rozprowadzić cienką warstwą na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostawić do wchłonięcia.

Cena : ok. 36 zł/30 ml

Zobacz też:

NASZ TEST: Peeling kawitacyjny z sonoforezą

Czytaj w Znam.to: Mam oczy jak gwiazda!

Więcej o: