Okładka nowej płyty Rihanny nie dla dzieci!

23 listopada premiera albumu Rihanny "Rated R" i choć płyta jeszcze się nie ukazała, wizerunek, jaki gwiazda przygotowała do promocji albumu zdążył wzbudzić już ogromne kontrowersje!

Konsekwentnie, od początku kariery, Rihanna próbowała zmienić swój, stworzony przez wytwórnię płytową, wizerunek. Podczas promocji płyty "Good Girl Gone Bad" (2007 rok) Riri zaprezentowała nowy, bardziej odważny look . Piosenkarka nie chciała dłużej być przsłodzoną gwiazdką w długich włosach i cukierkowych stylizacjach . Postawiła na skórzane ubrania i krótką fryzurę. Oba te elementy szybko stały się znakiem rozpoznawczym gwiazdy.

Poczynając od 2007 roku Rihannę, coraz bardziej świadomą samej siebie, zaczęto uznawać za jedną z najlepiej ubranych i najbardziej seksownych gwiazd. Jednak w ostatnim czasie piosenkarka jest coraz częściej krytykowana za zbyt wulgarne, drapieżne stroje i przeładowany wizerunek. Ciężkie wydarzenia w życiu osobistym (pobicie przez byłego chłopaka Chrisa Browna) prawdopodobnie odbiły się na Rihannie, która za wszelką cenę pragnie udowodnić, że jest silną, nieustraszoną kobietą!

Na okładce najnowszej płyty Rihanna pojawiła się w gorsecie, z nagimi piersiami, owinięta drutem kolczastym - ten niezwykle brutalny obraz może okazać się nie do zaakceptowania przez wielu rodziców, których dzieci są fanami Riri.

Posłuchaj najnowszej piosenki Rihanny o mrocznym tytule "Russian Roulette"

Naga Rihanna owinięta drutem kolczastym:
Więcej o: